Trešdiena, 26. februāris Mētra, Evelīna, Aurēlija

Pasta pakalpojumus saņems citur

Pasta pakalpojumus saņems citur
Foto: Egons Zīverts
24.11.2017 07:04

"Kurzemes Vārds"

Sākot ar 30. novembri, tiek mainīts Dubeņu pasta nodaļas darbības modelis, darba laiks un atrašanās vieta. Turpmāk pasta pakalpojumi katru darba dienu no pulksten astoņiem līdz deviņiem būs pieejami Centra ielā 6/6 Dubeņos.

VAS “Latvijas Pasts” Ārējo komunikāciju vadības daļas vadītāja Gundega Vārpa stāsta, ka izmaiņas Grobiņas novadā tiek veiktas zemā pasta pakalpojumu pieprasījuma dēļ: “Acīmredzot, pasta pakalpojumi te nav īpaši pieprasīti – vidēji tikai pieci darījumi darbdienā, radot vairāk nekā trīs tūkstoš četrsimt eiro ikgadējos zaudējumus Latvijas Pastam. Gan iedzīvotāju skaita samazināšanās, gan tehnoloģiskais progress ir būtiski mainījis pakalpojumu pieprasījumu Latvijas reģionos, un mums nākas tam pielāgoties.”

Grobiņas novads esot pretimnākošs un atbalstot Latvijas Pasta plānus. Tika piedāvātas vairākas telpas, taču, izsverot visus ieguvumus, pieņemts lēmums par pasta pakalpojumu sniegšanu pašvaldības ēkā. Tādējādi klientam, apmeklējot pašvaldību un izmantojot tās piedāvātās iespējas, ir ērti turpat saņemt arī pasta pakalpojumus. Turklāt to iespējams apvienot vēl ar bibliotēkas apmeklējumu, kas tāpat atrodas šajā ēkā.

Plānotās izmaiņas Latvijas Pasta pārstāve raksturo kā iedzīvotājiem izdevīgas, jo šāds darbības modelis veiksmīgi realizēts citviet. Iedzīvotājiem būs pieejami visi līdzšinējie pasta pakalpojumi un citi, atbilstoši pieprasījumam. G. Vārpa uzsver, ka dažādus pakalpojumus var izvēlēties saņemt arī pie pastnieka savā dzīvesvietā.

Par pasta darbības izmaiņām pēc 30. novembra Dubeņu iedzīvotāji tiks informēti ar paziņojumu starpniecību. Patlaban iestāde atrodas Ozolu ielā 2, teikts Latvijas Pasta mājaslapā.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli