Otrdiena, 21. janvāris Agne, Agnese, Agnija

Pie Vaiņodes vidusskolas būvē stāvlaukumu

Pie Vaiņodes vidusskolas būvē stāvlaukumu
Foto: Egons Zīverts
17.10.2019 07:01

"Kurzemes Vārds"

Vaiņodē sākusies jauna automašīnu stāvlaukuma izbūve pie Vaiņodes vidusskolas. “Reāli nav kur nolikt mašīnu pie skolas, stāv visās ceļa malās,” būvniecības nepieciešamību pamato pašvaldības ceļu pārzinis Kaspars Ķauķis.

Rītos, kad vecāki ved bērnus uz skolu, autovadītāji cits citam traucējot, viņš stāsta. Tāpat notiekot, kas sporta zālē risinās sacensības – “pilnas malas ar mašīnām”. Jaunajā stāvlaukumā būs vieta 20 automašīnām, ikdienā ar to pietiek, atzīst K. Ķauķis.

Vaiņodes vidusskolas direktors Zigmunds Mickus stāsta, ka skolotājiem un darbiniekiem uz šaurās Avotu ielas trūkst vietas automašīnām un to novietošana neļaujot brīvi izbraukt operatīvajam transportam. “Tas ir drošības jautājums,” viņš saka.

Tā kā Vaiņodes vidusskolā skolēniem ir iespēja ar pašvaldības un vecāku līdzfinansējumu iegūt B kategorijas autovadītāja apliecību, audzēkņi to labprāt izmanto.

“Pavasarī, kad tiesības jau ir iegūtas, 12. klases audzēkņiem jau gribas atbraukt uz skolu ar mašīnu, un tā mums tai laikā parasti 3-4 auto nāk klāt,” pastāsta direktors.

Vaiņodes novada dome lēmusi piešķirt stāvlaukuma izbūvei finansējumu no pašvaldības budžeta 18077, 81 eiro. Būvdarbus veic SIA “CTB”, kuras piedāvājums cenu aptaujā bija vislētākais.

Termiņš ir 18. novembris, bet ceļu pārzinis prognozē, ka darbus visdrīzāk pabeigšot agrāk.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)