Piektdiena, 28. februāris Skaidrīte, Justs, Skaidra

Piedalās kuplo ģimeņu pasākumā ar Valsts prezidentu

Piedalās kuplo ģimeņu pasākumā ar Valsts prezidentu
Foto: Nīcas novads
06.12.2018 12:13

liepajniekiem.lv

Vecbaštiku ģimene 5. decembrī piedalījās Ziemassvētku ieskaņas pasākumā, ko Valsts prezidents Raimonds Vējonis ar kundzi Ivetu Vējoni rīkoja Latvijas kuplajām ģimenēm, informē Nīcas novada sabiedrisko attiecību speciāliste Gunita Šime. 

Kā pastāstīja ģimenes mamma Dace, pasākums Rīgā bijis ļoti jauks un pārdomāts. Katra ģimene lielajā eglē iekarināja līdzi paņemto rotājumu un teica vēlējumu. Vecbaštiku ģimenes ”runas vīrs” bijis vecākais dēls Artūrs. Visi guvuši pozitīvas emocijas, pat piecus mēnešus vecā Katrīna. Viņa gan mazliet nosnaudusies, bet pēc atpūtas brīža omulīgi izbaudījusi apkārt notiekošo. Valsts pirmais pāris aprunājies ar katru ģimeni un kopīgi nofotografējies. 

No Grobiņas novada kuplo ģimeņu Ziemassvētku pasākumā piedalīties bija aicināta arī Vidzenieku ģimene no Grobiņas. “Vēl šodien esam eiforijā,” saka māmiņa Kristīne, biedrības “Tabitas sirds” vadītāja. “Šis mūsu ģimenei bija īpašs pasākums un pārsteigums Latvijas simtgadē. Rīgas pilī bija mājīgi un viesmīlīgi.”

Kristīne kopā ar vīru Mārtiņu, Kurzemes Biznesa inkubatora Zaļo un Viedo tehnoloģiju klastera starptautisko projektu programmas vadītāju, audzina četrus bērnus – Hannu (16 gadi), Krišjāni (7 gadi), Tomu (4 gadi) un Linnu (nepilni 2 gadiņi).

Dalībai Rīgas pils Ziemassvētku egles iedegšanas pasākumā pēc Valsts prezidenta aicinājuma Latvijas Pašvaldību savienība bija nominējusi kopumā 20 ģimenes.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli