Piektdiena, 3. aprīlis Daira, Dairis, Daiva

Rucavas dziedāšanas konkurss svinēs gadsimta ceturksni

Rucavas dziedāšanas konkurss svinēs gadsimta ceturksni
Foto: Ruslans Šuļga
12.02.2020 07:00

"Kurzemes Vārds"

Atslēgvārdi

Populārais konkurss “Ne tikai zvaigznes spīd” Rucavas kultūras namā šogad svinēs 25 gadu jubileju. Tik ilgs laiks jau pagājis kopš brīža, kad uz skatuves pirmo reizi kāpa dziedātāji un sacentās konkursā, kas pirmsākumos saucās “Dziesma manai paaudzei”.

Konkursa jubilejas pasākums un dziesmoto gadu laureātu koncerts notiks 29. februārī, stāsta Rucavas kultūras nama vadītāja Staņislava Skudiķe. Konkursu pirms 25 gadiem iedibināja toreizējais Rucavas kultūras nama direktors Imants Pričins, iedvesmojoties no Andra Freidenfelda veidotā televīzijas raidījuma “Dziesma manai paaudzei”. “Pirmajā gadā uzvarētāju laurus plūca rucavnieces Diāna un Agnija, iegūstot ielūgumu uz konkursa “Dziesma manai paaudzei” ierakstu Latvijas Televīzijā. Arī turpmāk iespēja paviesoties Rīgā bija vairākiem Rucavas konkursa uzvarētājiem,” stāsta S. Skudiķe.

Kopš 2002. gada konkursa nosaukums mainīts uz “Ne tikai zvaigznes spīd”. Tādējādi cilvēkiem, kas vēlas uzstāties, ir iespējams ne tikai dziedāt, bet arī parādīt dejotprasmi vai vēl kādu šova elementu. Vokālajiem priekšnesumiem pa šo laiku pievienojušās gan dejas, gan parodijas un tērpu skates. “Pasākums vienmēr bijis viens no apmeklētākajiem kultūras pasākumiem novadā visu šo gadu garumā,” saka kultūras nama vadītāja.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli