Svētdiena, 23. februāris Haralds, Almants

Sakārtoti vēl astoņi kilometri ceļa

Sakārtoti vēl astoņi kilometri ceļa
Foto: Publicitātes
08.08.2018 16:58

liepajniekiem.lv

Grobiņas novada dome saņēmusi lēmumu no Lauku atbalsta dienesta Dienvidkurzemes reģionālās lauksaimniecības pārvaldes par Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) līdzfinansētā projekta ”Grobiņas novada autoceļu un ielu ar grants segumu būvniecība vai pārbūve 2.kārta” apstiprināšanu.

Projekta ietvaros ir pārbūvēti Grobiņas novada grants ceļi vai to posmi gandrīz astoņi kilometru garumā: Ezeres autoceļš – Iļģi – Rīgas autoceļš, Rīgas autoceļš – Aļļi – Keramika – Rolava un ”Rolava – Tāši”, Bārtas autoceļš – Limbiķi – Ālande, Elkukalns – Krauzes, Ērgļu ceļš, Silarāji – Lankuti.

Ceļu pārbūves darbi projekta ietvaros ir pabeigti un tos veica būvfirma SIA ”A-Land”, savukārt paveikto darbu kvalitāti uzraudzīja būvuzraudzības firma SIA ”d4m”. Grobiņas novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Pastore portālam vēstīja, ka būvdarbi visos sešos posmos līdz šim ir pilnībā pabeigti un nodoti ekspluatācijā.

Projekta kopējās izmaksas ir 352 796,41 eiro. Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējums ir 230 363,27 eiro.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli