Ceturtdiena, 25. aprīlis Līksma, Bārbala
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Pāvilostas un Sakas pārvaldes vadītājs Arvils Jurķelis: uz Rīgu labprāt vispār nebrauktu

Kas ir Arvils Jurķelis? Šāds jautājums radās pat dažiem Dienvidkurzemes novada domes deputātiem, apstiprinot amatā pagastu pārvalžu vadītājus. Jaunizveidotās Pāvilostas un Sakas pārvaldes vadītājs vienīgais no viņiem nāk no biznesa vides, nevis no pašvaldībām. “Mana priekšrocība – nav nekādu aizspriedumu par to, ko varētu izdarīt, lai gan apzinos arī ierobežojumus,” viņš atzīst.

Pāvilostas un Sakas pārvaldes vadītājs Arvils Jurķelis: uz Rīgu labprāt vispār nebrauktu
Pāvilostas sabiedrība kopumā esot paveikusi milzīgu darbu, lai pilsēta saglabātu savu tēlu. "Man liekas, tāpēc daudziem cilvēkiem šī vieta šķiet pievilcīga. Mūsu uzdevums pārmaiņu laikā ir nesabojāt labo un piedot attīstībai papildu impulsu," saka Arvils Jurķelis. (Foto: Egons Zīverts)
Pāvilostas sabiedrība kopumā esot paveikusi milzīgu darbu, lai pilsēta saglabātu savu tēlu. "Man liekas, tāpēc daudziem cilvēkiem šī vieta šķiet pievilcīga. Mūsu uzdevums pārmaiņu laikā ir nesabojāt labo un piedot attīstībai papildu impulsu," saka Arvils Jurķelis. (Foto: Egons Zīverts)
15.10.2021 06:00

#SIF_MAF2021

"Kurzemes Vārds"

No visiem jaunajiem pārvaldniekiem jūs esat tiešām jaunais. Kāpēc uzņēmāties darbu pašvaldībā?

– Šinī pusē dzīvoju jau gadus septiņus, netālu no Jūrkalnes. Līdz šim esmu strādājis privātajā sektorā, mana specializācija ir mārketings un vadība. Sanāca sarunas ar novada vadību par reformu. Padalījos ar ieteikumiem par to, ko, manuprāt, vajadzētu izdarīt Pāvilostā.

Šī ir pilsēta vistuvāk mana dzīvesvietai, un saistībā ar attālinātā darba nepieciešamību pāris beidzamajos gados bija radušās idejas, ko vajadzētu izdarīt mazās pilsētās, lai tā cilvēku grupa, kas līdz šim bijuši atpūtnieki vai vasarnieki, varētu pilnvērtīgāk dzīvot uz vietas.

Kā ilgstošs Rīgas iedzīvotājs esmu secinājis, ka labprāt uz turieni vispār nebrauktu. Domas, ko ieteicu, tika saskatītas kā vērtīgas, man piedāvāja iesaistīties. Izlemt par šādu soli bija diezgan grūti, taču likās, ka šī ir situācija, kad lietas varētu izdarīt pareizi, papildināt ar savu pieredzi un izpratni Pāvilostas pārvaldes jau labi paveikto darbu.

Padalieties ar saviem ieteikumiem!

– Mana izpratne par pašvaldības misiju ir balstīta uz privāto segmentu – izveidot tādu vidi, lai cilvēki gribētu šeit atrasties pēc iespējas vairāk, gribētu maksāt nodokļus, bet tie, kuri ierodas ciemos, gribētu atgriezties.

Tā ir vēlamā forma, kas mūsu valsts pārvaldē ir nedaudz degradējusies uz apziņu, ka valsts pārvalde nodod tev iespēju te atrasties. Bieži zūd vēlme saskatīt iedzīvotājus kā klientus, bet viņi jau ir tie, kas maksā par to, ka mēs šeit esam. Nevis otrādi.

Pāvilostā nepieciešams rast iespēju būt šeit biežāk vasaras rezidentiem un tiem, kuri te neuzturas tik intensīvi, tādējādi palielinot ekonomisko apriti, veicinot cilvēku lojalitāti pret vietu.

Vienā brīdī viņi varētu pateikt – es gribu maksāt nodokļus Pāvilostā, jo man patīk, kā te viss notiek. Tad ir tehniski jautājumi, kā to panākt. Mēģināsim pilnveidot attālinātā darba iespējas.

Kā tas varētu notikt?

– Attālināts darbs rada iekšējus konfliktus, ierobežojumus mājās. Cilvēkiem vajag iespēju pārslēgties no darba uz atpūtu. Šeit varētu radīt kopdarba telpas, kuras varētu brīvi rezervēt un svarīgos darbus izdarīt biroja atmosfērā, socializēties. Varbūt tās būs pārvaldes telpas, vai iesaistīsim vietējos uzņēmējus.

Otrs, ko gribētu paveikt, ir izveidot tādu digitālo platformu, kas ļautu efektīvāk nodrošināt iespēju cilvēkiem sniegt un pirkt pakalpojumus un preces, veikt rezervācijas restorānos un kafejnīcās, pasūtīt svaigu pārtiku. Pašvaldība var spēlēt koordinatora lomu starp uzņēmējiem. Ja nonāksim pie tā, ka arī nesezonā mūsu kafejnīcas varēs būt vaļā un cilvēki zinās, ka Pāvilostā visas durvis nav ciet, arī tas ģenerēs ekonomisko aktivitāti.

Pieļauju, ka, tiktāl izlasījuši, viena daļa smagi nopūtīsies un teiks – skaidrs, jaunais pārvaldnieks ir par tūristiem un rīdziniekiem, bet mēs, vecie pāvilostnieki, neesam nekas…

– Tā noteikti nav. Kāpēc man iepatikās būt šeit, pie jūras, – tāpēc, ka te ir klusums un miers. Esmu mēģinājis veidot mikrovidi, kāda man pašam būtu nepieciešama, un tai pašā laikā jūtu aizsargreakciju, kā skatos uz jaunpienācējiem, no kuriem sevi gribu pasargāt, lai šeit nekas nemainās.

Saprotu cilvēkus, kas šeit jau ir ilgi. Rīgas ietekme bijusi visos laikos, cilvēki pakāpeniski šeit ir pārvilkušies. Jau grūti novilkt robežu, cik lielā mērā, kurš ir vietējais.

Svarīgi ir izveidot tādu vidi, lai cilvēki, neatkarīgi no tā, kad šeit ienākuši, dzīvotu harmonijā cits ar citu. Lai ilgstošie Pāvilostas iedzīvotāji redz, ka pienācēji dod labumu pilsētas attīstībai. Mums gribas klusumu, bet ir labi, ja pilsētā ir kustība. Ja apkārt rodas vienīgi dārgi restorāni, kas uz mums neattiecas, droši vien nekādas saldās sajūtas nav.

Tāpēc ļoti svarīga ir pašvaldības ietekme, veidojot harmonisku vidi. Tas attiecas uz zonējumu – kur ir kluss rajons, kur taisām skaļāku zonu. Nepieciešama ilgtermiņa stratēģija, ko pie pašvaldību vadību maiņām reizēm grūti ievērot.

Tad viens no jūsu uzdevumiem varētu būt mazināt plaisu – dalījumu vietējos un rīdziniekos?

– Cik sapratu no novada vadības, tas ir viens no lielākajiem izaicinājumiem. Pāvilosta acīmredzot ar to īpaši izceļas. Iespējams, tas ir viens no iemesliem, kāpēc nonāca pie domas, ka es ar šādu uzdevumu varētu tikt galā. Saprotu gan rīdzinieku izjūtu, gan arī jūtu to, ko jūt vietējie iedzīvotāji. Centīšos maksimāli motivēt jaunpienācējus just atbildību par kopējo sabiedrību.

Ja mums pagalmā viss ir skaisti, bet kaimiņos kādam ir bēdu ieleja, tad nevaram justies labi, to visu laiku redzot.

Svarīgi ir veidot kopienas sajūtu, kopības sajūtu un sociālo atbildību, nesabojāt to, kas jau ir, un to plaisu mazināt.

Esmu informēts par promenādes projektu, kas arī sašķēlis sabiedrību. Svarīga ir diskusija, tāpēc ideja par plenēru ir ļoti laba. Nav ierobežojumu, kas neļautu nonākt pie risinājuma, kas būtu loģisks un labs, vizuāli, arhitektoniski un vēsturiski ierakstītos Pāvilostas kopainā un sabiedrības vairākums to atbalstītu. Ir lieliski, ka iedzīvotāji nav vienaldzīgi, ir gatavi iesaistīties.

Daļa pāvilostnieku tomēr ir vīlušies pašvaldībā, un jums būs jāspēj uzrunāt cilvēkus, kuri pārliecināti – kā vadītājs nolems, tā būs.

– Skepse par valsts struktūrām mājo daudzos. Man ir nedaudz vieglāk, jo nezinu nianses, nav aizspriedumu. Varu darīt visu pēc savas labākās sirdsapziņas.

Kāds ir jūsu skatījums uz ostas un zvejniecības turpmāko attīstību?

– Jahtu ostai Latvijas kontekstā ir lieliskas iespējas būt atraktīvai. Izdarīts milzīgs darbs, bet ir iespēja kļūt vēl pievilcīgākiem, jo mums ir Liepājas tuvums, varam piedāvāt aktīvu kultūras dzīvi un integrēt šeit papildu servisus. Jahtu ostai svarīga ir sadarbība ar visu piekrastes tīklu – izveidot burātāju maršrutu. Pāvilosta savulaik attīstījusi zvejniecību.

Brīvā laikā pats labprāt iebraucu jūrā, zivju ir palicis pavisam maz. Zvejniecība palikusi nišas arods, labi, ka ir entuziasti, kas ar to nodarbojas. Ekskluzīvajam produktam, ko iegūstam Baltijas jūrā, jācenšas piešķirt maksimālu vērtību.

Laukos, Sakas pagastā, ar ļoti mazu iedzīvotāju blīvumu, būs jārisina pavisam atšķirīgas problēmas.

– Ja mums izdotos Pāvilostas ekonomisko aktivitāti paaugstināt visas sezonas garumā, tas atstātu pozitīvu ietekmi uz visu reģionu. Ar ekonomisko aktivitāti šeit varētu iedrošināt mājražotājus un pakalpojumu sniedzējus, lauksaimniekus.

Ja aktīvi būs cilvēki uz vietas, tas piesaistīs apmeklētājus. Būs vajadzīgi pakalpojumi, sākot no svaigas maizes un beidzot ar transfēriem un auto nomu.

Tūrisma uzņēmēji atzīst, ka aktivitātes brīžiem ir par daudz, pilsēta nespēj to pacelt. Brīvdienās netiek galā ar gružiem, ūdensapgāde par vāju.

– Tas ir resursu jautājums. Ja ekonomiskā aktivitāte ir liela, tad saimnieciskos jautājumus var risināt. Investīciju virzieni Pāvilostā jau ir apzināti vairāku gadu garumā, virkne lietu ieplānotas iepriekšējās pārvaldes laikā.

Domes sēdē saņēmāt 14 balsis “par”, tik maz no 19 deputātiem nebija nevienam citam pārvaldniekam.

– Tas mani nepārsteidza. Protams, ja ir nevienam nezināms cilvēks no malas, vienai daļai var rasties pretreakcija. Šaubas var kliedēt tikai laiks un padarītie darbi. Rēķinos, ka arī Pāvilostā daļai cilvēku varētu būt skepse. Esmu nācis ar labiem nodomiem un centīšos izdarīt to, ko man gribētos pašvaldībā, kurā pats dzīvoju.

Vizītkarte

Arvils Jurķelis

  • Dzimis 1974. gadā.
  • Pabeidzis Rīgas Starptautisko biznesa un administrācijas augstskolu un Latvijas Universitāti.
  • Nodarbojies ar pārdošanas un pakalpojumu attīstīšanu, dibinājis uzņēmumus, vadījis līdz simt cilvēku lielas komandas dažādās sfērās.
  • Dzīvo netālu no Jūrkalnes.
  • Brīvajā laikā dodas jūrā izmest tīklus.
  • Divi bērni studenti, divi – pirmsskolnieki.
Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par satura pakalpojuma pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: [email protected]), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, vai interneta vietnē kurzemes-vards.lv, turpmāk tekstā – VIETNE KV, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI. PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ/VIETNĒ KV šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNĒ/VIETNĒ KV maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. PAKALPOJUMS ir kāds no šajā punktā uzskaitītajiem satura pakalpojumiem, kurš ir nopērkams VIETNĒ/VIETNĒ KV, un kura abonementu PIRCĒJS ir tiesīgs iegādāties:
  1. Liepajniekiem plus – maksas digitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus”,
  2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements – maksas digitālā satura pakalpojums VIETNĒ KV, tajā skaitā drukātam laikrakstam ”Kurzemes Vārds” (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.) vizuālā un satura apjoma ziņā identiska elektroniska kopija, kā arī pieeja viena mēneša iepriekšējo elektronisko kopiju arhīvam,
  3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts – papīra formātā iznākošs reģionālais laikraksts (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.), kura piegādi PIRCĒJAM Liepājā un Grobiņā (pilsētā) nodrošina SIA ”AC Kurzemes Vārds”, vai citur Latvijā VAS ”Latvijas Pasts” saskaņā ar tā piegādes grafiku.
  4. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

PAKALPOJUMA abonements ir fiksēts termiņā, par noteiktu cenu, kuru KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā. KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. PAKALPOJUMA abonementa cenā ietverti ir visi uz to attiecināmie nodokļi, tajā skaitā pievienotās vērtības nodoklis (turpmāk – PVN) saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem:

  1. Liepajniekiem plus ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par cenu – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi).
  2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par cenu – EUR 4.99 (četri euro un 99 centi).
  3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts ir papīra formāta izdevums par cenu – EUR 8.95 (astoņi euro un 95 centi) vienam mēnesim.
  4. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ/VIETNĒ KV. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu PAKALPOJUMAM Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements, bet uz nākamo kalendāro mēnesi pagarinoties automātiski PAKAPLOJUMAM Kurzemes Vārds drukātais laikraksts abonementam , un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. PAKALPOJUMA ABONEMENTA KURZEMES VĀRDS DRUKĀTAIS LAIKRAKSTS PIEGĀDES UZSĀKŠANA.
    1. Ja PIRCĒJS ir veicis PAKALPOJUMA samaksu darba dienā līdz plkst.14.00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar nākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc divām darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
    2. Ja PIRCĒJS ir veicis samaksu darba dienā pēc plkst 14:00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar aiznākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc trim darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
  2. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

KV Šī Līguma ietvaros ar PAKALPOJUMU Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz