Sestdiena, 18. janvāris Antis, Antons, Antonijs

Televīzijas raidījums “Iekodies Kurzemē” viesojas Rucavā

Televīzijas raidījums “Iekodies Kurzemē” viesojas Rucavā
23.08.2019 07:01

"Kurzemes Vārds"

Latvijas televīzijas raidījumu cikla “Iekodies Kurzemē” ceturtajā sērijā, kuru demonstrēs svētdien, 25. augustā, tā vadītāji Māra Pole un Mārtiņš Kozlovskis viesosies Rucavas novadā pie amatniekiem un saimniecēm.

Rucavas novada tūrisma speciāliste Dace Mieme stāsta, ka raidījuma veidotāji novadā viesojās jūlijā: “Biju redzējusi šī raidījuma ciklu par Latgali un ļoti priecājos, ka viņi atbrauca uz Rucavu. Tas ir ļoti pozitīvs raidījums, kas mudina ceļot.”

Mārtiņš izstaigājis Dunikas purva taku, apskatījis seno darbarīku kolekciju “Bajāru rijā” un viesojies Papē pie Māra Muitenieka, kur mācījies likt niedru jumtus zvejnieku ēkām. Māra “Zvanītājos” gatavoja ēdienus kopā ar Rucavas saimniecēm un pētīja, kā top īpašais baltais sviests. “Tāda ir koncepcija – parādīt senās tradīcijas, mūsdienu amatniekus un ēdiena gatavošanu,” saka D. Mieme.

Rucavas novadā bija garšas ekspedīcijas beidzamā diena. Aizsākuši ceļojumu Kolkas ragā, caur Kuldīgu un Saldus novadu Māra un Mārtiņš to pabeidza Nidas pludmalē.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)