Pirmdiena, 24. februāris Diāna, Dina, Dins

Vajag jaunu Gaismas cilvēku

Vajag jaunu Gaismas cilvēku
Foto: Valērijs Liepa
03.09.2018 07:09

"Kurzemes Vārds"

Sākoties jaunajam mācību gadam, Grobiņas novada pašvaldības Sociālais dienests aicina darbā skolēnu pavadoni, kura darba pienākumos būs Grobiņā, Lauktehnikas rajonā, mazajiem gājējiem palīdzēt šķērsot Bārtas ielu.

Līdz šim skolēnu pavadonis jeb Gaismas cilvēks bija Indulis Ginters, kurš personīgu iemeslu dēļ vairs nevar pildīt uzticēto. Sociālā dienesta vadītāja Mairita Krētaine atklāj, ka interese par vakanci ir, bet interesenti vēl var paspēt pieteikties. Sociālā dienesta vadītāja šajā amatā redz cilvēku, uz kuru var paļauties: “Tie ir bērni, kurus jālaiž pāri ceļam! Galvenais, lai nav tā, ka kādu rītu neierodas. Jābūt akurātam pret sevi un citiem.”

Skolēnu pavadonis ir ilggadēja tradīcija, kas ne tikai garantē bērnu drošību, šķērsojot brauktuvi, bet arī nepieciešamības gadījumā izglīto mazos gājējus par ceļu satiksmes noteikumiem. Gaismas cilvēka darbs ir aktuāls mācību gada laikā darba dienās, kad droša brauktuves šķērsošana skolēniem būtiska no rītiem, dodoties uz skolu, un pēcpusdienā, kad ceļš jāmēro uz mājām vai dažādām nodarbībām Skolēnu interešu centrā, Mūzikas un mākslas skolā, sporta centrā.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli