Ceturtdiena, 28. septembris Sergejs, Svetlana, Lana
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Visos novada muzejos ieejas maksa būs vienāda

Dienvidkurzemes novada domes sēdē deputāti apstiprināja vienotu ieejas biļešu maksu un citu maksas pakalpojumu cenrādi visos sešos pašvaldības muzejos.

Visos novada muzejos ieejas maksa būs vienāda
Lai lielajā Apriķu muzejā apciemotu daudzās lelles un rūķus vai ielūkotos skolu attīstības vēsturē, vai kļūtu gudrāks par Bārtas ievērojamiem cilvēkiem un etnogrāfiskajām tradīcijām, kā arī vēl ar izglītojošu mērķi paviesotos pārējos četros Dienvidkurzemes novada muzejos, turpmāk interesentiem visur būs jāpērk biļetes par vienādām cenām. (Foto: Ģirts Gertsons)
Lai lielajā Apriķu muzejā apciemotu daudzās lelles un rūķus vai ielūkotos skolu attīstības vēsturē, vai kļūtu gudrāks par Bārtas ievērojamiem cilvēkiem un etnogrāfiskajām tradīcijām, kā arī vēl ar izglītojošu mērķi paviesotos pārējos četros Dienvidkurzemes novada muzejos, turpmāk interesentiem visur būs jāpērk biļetes par vienādām cenām. (Foto: Ģirts Gertsons)
07.07.2022 00:00

liepajniekiem.lv

Aizputes, Apriķu, Kazdangas, Bārtas, Pāvilostas un Vērgales muzeja apmeklējums pieaugušajiem būs par trīs eiro, bet bērniem, studentiem, pensionāriem un invalīdiem – par eiro vai bez maksas. Atlaides paredzētas arī daudzbērnu ģimenēm.

Nedrīkst zemu sevi vērtēt

Deputāts Sandris Bēča portālam skaidro, ka, tā kā muzeji iepriekš darbojušies bijušajos novados, kas pirms gada apvienojās vienā, katrai pašvaldībai un iestādēm bija savi noteikumi un izcenojumi.

“Bija nepieciešams izlīmeņot cenas, pieregulēt, lai vienlaikus arī motivētu muzeju darbību, kā arī sniegt priekšrocības ģimenēm, lai tās apmeklētu mūsu vietējos muzejus,” pamato deputāts.

Izmaiņas un korekcijas muzeju maksas pakalpojumos rosināja pavasarī, kad novada Kultūras pārvalde rīkoja kopīgu tikšanos ar muzeju nozares pārstāvjiem.

Muzejiem tuvojas akreditācijas, piemēram, Aizputes novadpētniecības muzejam, kurš ir lielākais Dienvidkurzemes novadā, un maksas pakalpojumu cenrāža iekļaušana ir viens no priekšnosacījumiem, domes sēdē deputātiem skaidroja Dienvidkurzemes novada Kultūras pārvaldes vadītājas vietnieks Gundars Venens.

Tāpat notikusi Kurzemes muzeju nozares kultūras speciālistu tikšanās, un, novērtējot citu pieredzi, secināts, ka nepieciešams strādāt pēc vienotiem noteikumiem.

“Lai nav tā, ka vienā vietā ir par 20 centiem, bet citā – par diviem eiro,”

piebilda G. Venens.

Arī Dienvidkurzemes novadā bijuši muzeji, kur apmeklējums bijis noteikts par mazām kapeikām, piemēram, bērniem, teic G. Venens. Muzeju speciālisti arī pauduši satraukumu, kā tas būs un ko tas nozīmēs, ja ieejas maksu pacels tik krasi.

“Atšķirības starp muzeju maksas pakalpojumiem bija tiešām lielas, bet nedrīkst sevi un speciālistu ieguldīto darbu par zemu vērtēt!” uzsver Dienvidkurzemes novada Kultūras pārvaldes vadītājas vietnieks.

Tāpat pēc pārrunām nonākuši pie slēdziena, ka, piemēram, vietējie bērni uz muzeju neiet katru nedēļu, ka muzejus pārsvarā apmeklē interesenti, ekskursantu grupas no citām vietām, ārzemnieki.

No diviem eiro uz trīs, no pusotra uz vienu

Iesākumā Kultūras pārvalde deputātiem iesniedza cenrādi, kur muzeja apmeklējums pieaugušajiem izmaksātu divus eiro, bet bērniem, skolēniem, studentiem, pensionāriem un 3. grupas invalīdiem – pusotru eiro. Muzeja apmeklējums bez ieejas maksas bija paredzēts pirmsskolas vecuma bērniem, 1. un 2. grupas invalīdiem, Latvijas muzeju darbiniekiem, Starptautiskās muzeju padomes (ICOM) biedriem, kā arī gadījumā, ja muzeja ekspozīcija tiek izmantota mācību stundas norisēm Dienvidkurzemes novada skolu klasēm.

Domes sēdē deputāts Andrejs Radzevičs norādīja, ka arī šajā jautājumā jāskatās ekonomiskais pamatojums un cilvēku reālā pirktspēja.

Tāpat deputāti minēja vēl vienu būtisku muzeju darbības specifiku – īpaši vasaras sezonās tos apmeklē iebraucēji un ārzemnieki, kā arī ģimenes ar bērniem iekļauj tos savu vasaras ekskursiju maršrutos.

“Kā mēs izskatāmies uz Liepājas fona?” kolēģiem sēdē jautāja deputāts, priekšsēdētāja vietnieks Aivars Galeckis.

Liepājas muzejā pamatekspozīcijas apskate ir bez maksas, taču atsevišķas izstādes vai ekspozīcijas apskate ir no 1,50 līdz 7 eiro, jaunatvērtajā Hoijeres kundzes namā – visa muzeja apmeklējums maksā 3 eiro.

Vairāki deputāti rosināja priekšlikumu, ka pieaugušajiem muzeja apmeklējuma cena jāceļ no plānotajiem diviem eiro uz trim. Deputāts A. Galeckis to pamatoja:

“Lai nav tā, ka atbrauc ārzemnieks ar jahtu, bet viņam par muzeju paprasa divus eiro, un viņš smaida!”

Bet bērniem no 1,50 eiro biļetes jāsamazina cena uz vienu eiro.

Savukārt deputāte Laila Roga rosināja priekšlikumu par ģimenes maksu muzejā vai atlaidēm ģimenēm.

Lielākā daļa deputātu kopīgi nonāca pie priekšlikuma, ka “Ģimenes kartes 3+” īpašniekiem piešķirtu atlaidi 50% apmērā no noteiktās maksas.

Minētos priekšlikumus atbalstīja 13 deputāti, viens bija pret, bet viens balsojumā nepiedalījās.

Portāla liepajniekiem.lv aptaujātie iedzīvotāji, kuri šovasar plāno apceļot un iepazīt Dienvidkurzemes novadu, šaubās, vai šāds lēmums tomēr ir bijis pareizs, jo arī muzeju lielumi atšķiras.

Iedzīvotāji norāda, ka tomēr vajadzējis izvērtēt muzeju lielumu, specifiku un piedāvājumu, un vai no šādas ieejas maksas mazākie muzeji būs ieguvēji vai drīzāk zaudēs savus, iespējams, vienīgos retos apmeklētājus.

“Divi eiro ārpus lielām pilsētām vēl ir pieņemama summa!” norāda bijusī aizputniece Iveta Ozola-Vilka, kura šovasar pēc trīs gadu pārtraukuma ar vīru Ludi plāno atbraukt uz savu dzimto Aizputi un apciemot vīra radus Pāvilostas pusē. “Bet, tiesa, uz muzeju jau neies katru dienu – tā maksa novadu muzejos ir simboliska, lai muzeji spētu attīstīties,” viņa vērtē.

Aizputes novadpētniecības muzeja vadītāja Jolanta Berga portālam liepajniekiem.lv sacīja, ka iepriekš apmeklējums muzejā bijis par diviem eiro pieaugušajam, bet 1,50 eiro skolēnam, studentam, pensionāram.

“Neviens līdz šim nekad nav teicis, ka par dārgu tas būtu, citi prasa – kāpēc tik simboliska maksa,”

viņa saka. “Ja esam viens novads, nepieciešams strādāt pēc vienas sistēmas un cenām,” viņa pauž.

Par citiem maksas pakalpojumiem muzejos diskusiju nebija, izņemot to, ka pēc L. Rogas rosinājuma tika precizēts, ka muzeja organizētās izstādes par samazinātu maksu būs skolas vecuma bērniem, bet pirmsskolas vecuma bērniem būs bez maksas.

Nepieciešamība pēc korekcijām un apstiprināt deputātes priekšlikumu bija nepieciešams, jo pirmsskolas vecuma bērni bija nosaukti kā auditorija, kas var apmeklēt izstādes gan bez maksas, gan ar samazinātu maksu.

Pieaugušajiem par muzejā rīkotajām un notiekošajām izstādēm būs jāmaksā viens eiro, bet 50 centi skolas bērniem, studentiem, senioriem un 3. grupas invalīdiem, bet bez maksas izstādi varētu apmeklēt pirmskolas vecuma bērni, invalīdi, Latvijas muzeju darbinieki, kā arī ICOM biedri.

Tāpat visos Dienvidkurzemes novada muzejos ekskursantu grupām pakalpojums maksās no pieciem līdz 10 eiro, bet ārpus muzeja teritorijas gida ekskursija maksās 20 eiro.

Interesanti, ka muzejpedagoģijas nodarbības norit tikai Aizputes un Apriķu muzejos un arī turpmāk šeit par tām vienam cilvēkam būs jāmaksā divi eiro. Tāpat šie abi muzeji ir vienīgie, kas piedāvā īpašās programmas jaunlaulātajiem. Savukārt Bārtas muzeja piedāvājumā arī turpmāk būs iekļauta etnogrāfiskā programma ar Bārtas sievu dziedājumu.

Pēc jaunā apstiprinātā cenrāža muzeji sāks strādāt, tiklīdz to saņems no Dienvidkurzemes novada pašvaldības, norāda G. Venens.

“Domes sēde bija pagājušajā nedēļā. Tā kā deputāti izteica vēl priekšlikumus par ieejas maksu lielumu un atlaidēm, iepriekš izstrādātais cenrādis izmainījās, tas bija jāpārstrādā,” pamato Kultūras pārvaldes pārstāvis.

Projektu finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par publikāciju saturu atbild portāls liepajniekiem.lv.

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par satura pakalpojuma pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: [email protected]), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, vai interneta vietnē kurzemes-vards.lv, turpmāk tekstā – VIETNE KV, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI. PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ/VIETNĒ KV šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

 1. PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNĒ/VIETNĒ KV maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
 2. PAKALPOJUMS ir kāds no šajā punktā uzskaitītajiem satura pakalpojumiem, kurš ir nopērkams VIETNĒ/VIETNĒ KV, un kura abonementu PIRCĒJS ir tiesīgs iegādāties:
 1. Liepajniekiem plus – maksas digitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus”,
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements – maksas digitālā satura pakalpojums VIETNĒ KV, tajā skaitā drukātam laikrakstam ”Kurzemes Vārds” (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.) vizuālā un satura apjoma ziņā identiska elektroniska kopija, kā arī pieeja viena mēneša iepriekšējo elektronisko kopiju arhīvam,
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts – papīra formātā iznākošs reģionālais laikraksts (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.), kura piegādi PIRCĒJAM Liepājā un Grobiņā (pilsētā) nodrošina SIA ”AC Kurzemes Vārds”, vai citur Latvijā VAS ”Latvijas Pasts” saskaņā ar tā piegādes grafiku.
 4. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

PAKALPOJUMA abonements ir fiksēts termiņā, par noteiktu cenu, kuru KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā. KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. PAKALPOJUMA abonementa cenā ietverti ir visi uz to attiecināmie nodokļi, tajā skaitā pievienotās vērtības nodoklis (turpmāk – PVN) saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem:

 1. Liepajniekiem plus ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par cenu – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi).
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par cenu – EUR 4.99 (četri euro un 99 centi).
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts ir papīra formāta izdevums par cenu – EUR 8.95 (astoņi euro un 95 centi) vienam mēnesim.
 4. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ/VIETNĒ KV. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu PAKALPOJUMAM Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements, bet uz nākamo kalendāro mēnesi pagarinoties automātiski PAKAPLOJUMAM Kurzemes Vārds drukātais laikraksts abonementam , un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

 1. PAKALPOJUMA ABONEMENTA KURZEMES VĀRDS DRUKĀTAIS LAIKRAKSTS PIEGĀDES UZSĀKŠANA.
  1. Ja PIRCĒJS ir veicis PAKALPOJUMA samaksu darba dienā līdz plkst.14.00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar nākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc divām darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
  2. Ja PIRCĒJS ir veicis samaksu darba dienā pēc plkst 14:00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar aiznākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc trim darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
 2. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

KV Šī Līguma ietvaros ar PAKALPOJUMU Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

 1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

 1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

 1. AUTORTIESĪBAS

Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

 1. DATU APSTRĀDE

LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

 1. CITI NOTEIKUMI

Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz