Sestdiena, 25. janvāris Sigurds, Zigurds, Sigvards

1.Reģionālā nodrošinājuma centra komandiera amatā stājas Magnuss Līcis

1.Reģionālā nodrošinājuma centra komandiera amatā stājas Magnuss Līcis
Foto: Ģirts Gertsons
10.04.2019 14:15

liepajniekiem.lv

Šodien, 10.aprīlī, Liepājā svinīgā ceremonijā Nacionālo bruņoto spēku Nodrošinājuma pavēlniecības 1.Reģionālā nodrošinājuma centra komandiera amatā stājās komandkapteinis Magnuss Līcis.

Līdzšinējais 1.Reģionālā nodrošinājuma centra komandieris komandkapteinis Kaspars Zelčs rotācijas rezultātā dienestu turpinās Jūras spēku štāba priekšnieka amatā, pastāstīja AM Militāri publisko attiecību departamenta Preses nodaļas vecākā referente majore Sandra Brāle.

Svinīgajā komandiera amatā stāšanās ceremonijā Roņu ielā piedalījās gan Nodrošinājuma pavēlniecības vadība, gan Liepājas garnizona vienību komandieri un viesi.

Komandkapteinis M.Līcis dienestu bruņotajos spēkos sācis 1995.gadā kā kadets Nacionālajā aizsardzības akadēmijā. Pēc Nacionālās aizsardzības akadēmijas absolvēšanas dienestu turpināja Jūras spēkos, kur ieguvis komandējošā sastāva virsnieka pieredzi.

Kopš 2014.gada virsnieks dienēja Jūras spēku Jūras novērošanas un sakaru dienesta komandiera amatā. Dienesta laikā saņēmis vairākus Nacionālo bruņoto spēku un Jūras spēku vadības apbalvojumus.

Nodrošinājuma pavēlniecība ir izveidota 2001.gada 1.februārī ar mērķi radīt NATO prasībām atbilstošu Nacionālo bruņoto spēku nodrošinājuma sistēmu, centralizējot nodrošinājuma funkciju izpildi,  kā arī nodrošinājuma sistēmas, struktūras, darbības un ekipējuma savietojamību ar NATO, liekot uzsvaru uz Latvijas nacionālo resursu ekonomisku un mērķtiecīgu izmantošanu.

Nodrošinājuma pavēlniecības galvenie uzdevumi ir Nacionālo bruņoto spēku vienību nodrošināšana ar uzdevumu izpildei nepieciešamajiem materiāli tehniskajiem līdzekļiem un visa veida pakalpojumiem. Nodrošinājuma pavēlniecības devīze ir ”Mēs nodrošinām uzvaru”.

1.Reģionālā  nodrošinājuma centra galvenais uzdevums ir tiešā atbalsta sniegšana Jūras spēkiem un citām Nacionālo bruņoto spēku vienībām.

 

Foto galerija

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)