Sestdiena, 22. februāris Rigonda, Adrians, Ārija, Adriāna, Adrija

Anda Dejus darbs novērtēts ar Atzinības rakstu un Piemiņas zīmi

Anda Dejus darbs novērtēts ar Atzinības rakstu un Piemiņas zīmi
Foto: Publicitātes
31.05.2017 13:23

liepajniekiem.lv

30. maijā Latvijas Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas inženieru savienība (LSGUTIS), novērtējot Anda Dejus profesionālo darbību gan kā SIA ”Liepājas ūdens” valdes priekšsēdētājam, gan Latvijas Ūdensapgādes un kanalizācijas uzņēmumu asociācijas (LŪKA) vadītājam un LSGŪTIS biedram, piešķīra Atzinības rakstu un Piemiņas zīmi par mūža ieguldījumu ūdens apgādes un kanalizācijas sistēmu tehnoloģijas nozares attīstīšanā Latvijā, portālam pavēstīja SIA “Liepājas ūdens” pārstāve Sarmīte Jēkabsone.

Andis Dejus pēc Rīgas Politehniskā institūta Inženierceltniecības fakultātes pabeigšanas un iegūtās Ūdensapgādes un kanalizācijas inženiera kvalifikācijas uzsāka darbu Liepājas ūdensvada un kanalizācijas saimniecības pārvaldē. SIA ”Liepājas ūdens” joprojām ir viņa darba vieta.

Līdz ar Latvijas neatkarības atgūšanu, uzņēmums strauji attīstījās.  Laika periodā no 1995. gada līdz 2016. gadam Anda Dejus vadībā ir realizēti daudzi apjomīgi un Liepājas pilsētai nozīmīgi projekti.

Andis Dejus ir viens no Latvijas ūdensapgādes un kanalizācijas uzņēmumu asociācijas dibinātājiem, kopš 2003. gada – Asociācijas prezidents, kas ar savu darbu tajā ir veicinājis kvalitatīvu ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumu pieejamību Latvijā, to atbilstību tautsaimniecības vajadzībām, kā arī ES un LR vides normatīvo aktu prasībām. Savas prezidentūras laikā ir veiksmīgi attīstījis sadarbību ar Lietuvas un Igaunijas ūdenssaimniecību Asociācijām, Eiropas Ūdens Asociāciju (EWA) un Starptautisko ūdensapgādes asociāciju (IWA).

Andis Dejus interesējas un aktīvi izmanto citu valstu pieredzi ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu uzturēšanā un attīstībā, lai uzņēmumi savā darbībā būtu videi draudzīgi. Aktīvi līdzdarbojas Latvijas Republikas normatīvo aktu izstrādē, kas saistīti ar ūdensapgādes un kanalizācijas nozari, organizē apmācības un seminārus nozares speciālistiem, piedalās un līdzdarbojas ūdenssaimniecības mācību literatūras sagatavošanā un izdošanā.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli