Ceturtdiena, 23. janvāris Grieta, Strauta, Rebeka

Astroloģijas skola atkal Liepājā

Astroloģijas skola atkal Liepājā
30.10.2008 16:03

Atslēgvārdi

Atkal klāt jauns mācību gads, un jau piecpadsmito gadu jauni, zinātgriboši studenti meklēs ceļu astroloģijā, arī Andra Rača Klasiskās Astroloģijas Skolā. Viss aizsākās 1993.gadā, kad latviski tika mācīti pirmie astrologi viengadīgā kursā Liepājā, turpmākos gados galvenokārt Rīgā. Šogad, pēc vairāku gadu pārtraukuma, atkal Liepājā, informē Sandra Lundberga. Sadarbībā ar centru “Harmonija”, mācības Liepājā reizi mēnesī notiks Malkas ielā 1. Mācību sākums ir 16. novembrī.

“Ar katru gadu interese par astroloģiju ir augusi, ir liela un turpina pieaugt. Tagad mācības norit vairāku gadu garumā. Tā kā mums ir pieejami daudzi mācību materiāli latviešu valodā, nodarbību laikā varam veltīt pastiprinātu uzmanību praktiskiem piemēriem, cilvēka iekšējās pasaules un notikumu analīzei. Līdz ar to mācību process ir dinamisks un radošs. Ir gan dziļas sarunas, gan svētku svinēšana un  daudz humora. Vasarās mēs pulcējamies radošās nometnēs, kurās apgūstam daudz dažādu gudrību psiholoģijā, dziedniecībā, medicīnā utt.,” pastāstīja S.Lundberga.

Mācību kvalitāti apliecina fakts, ka no 107 astrologiem, kuri ieguvuši Profesionāla Astrologa Sertifikātu, 62 ir mūsu skolas absolventi.

Kāpēc būtu jāmācās astroloģija?

Astroloģija palīdz saprast laika ritējumu, izprast tā cikliskumu un līdz ar to veicina cilvēkā iekšējo mieru un pacietību. Kļūst vieglāk dzīvot, ja tas notiek saskaņā ar laiku.

Ar savas individuālās kartes palīdzību cilvēks saprot savus dzīves uzdevumus, redz pie kā viņam jāstrādā, saprot katras pieredzes nozīmi savā dzīvē. Iepazīstot savu iekšējo ritmu, varam noskaņoties pārmaiņām, atrast tam visdabiskāk piemēroto laiku.

Astroloģija sniedz perspektīvas sajūtu, tā ļauj mums kļūt dinamiskākiem. Mēs iegūstam atslēgu saviem svarīgākiem krīžu un izaugsmes periodiem.

Tā ir metode, ar kuras palīdzību tiek apzināti tie procesi, kas līdz tam ir bijusi miglaini, uztraucoši, neizprasti. Tas ļauj šīs enerģijas ievirzīt radošā, konstruktīva gultnē. Tas ļauj apjaust dzīves mērķi.

Astroloģija parāda talantus un tos aktivitātes veidus, kurā dzīves enerģija var plūst visbrīvāk, var sniegt lielāko laimes sajūtu. Ar tās palīdzību mēs varam vairāk noticēt savām spējām, kļūt drosmīgāki un sākt darīt to, ko iekšienē sen esam sapņojuši.

Astroloģija skaidri parāda iekšējās un ārējās dzīves likumsakarības.

Tā ļauj cilvēkam dzīvot saskaņā ar savu īsto iekšējo būtību.

Pieteikšanās: info 20074997, www.astrologos.lv

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)