Otrdiena, 25. februāris Alma, Annemarija

Bezmaksas atbalsts vecākiem, kas audzina bērnus ar īpašām vajadzībām

Bezmaksas atbalsts vecākiem, kas audzina bērnus ar īpašām vajadzībām
03.10.2012 07:02

Atslēgvārdi

Kopš septembra sākuma katru sestdienu pulksten 10 Sociālā dienesta 3. stāva zālē darbojas atbalsta grupas vecākiem vai audžuģimenēm, kas audzina bērnus ar invaliditāti, kā arī pedagogiem un citiem cilvēkiem, kas ikdienā strādā ar šādiem bērniem. Tās organizē biedrība “Dižvanagi”.

“Dižvanagu” vadītāja Ilze Durņeva pastāstīja, ka ar vecākiem tiekas dažādi speciālisti – pediatrs, neirologs, psihologs, homeopāts un citi. Turklāt pēc nodarbības vecākiem ir iespēja arī individuāli konsultēties ar attiecīgo speciālistu. Ikviena nodarbība ir bez maksas, turklāt vecāki var ņemt līdzi arī bērnus. Kamēr vecāki ir aizņemti sarunā ar speciālistiem, ar bērniem darbojas brīvprātīgie. Ar gaidāmo speciālistu sarakstu var iepazīties “Dižvanagu” mājaslapā dizvanagi.lv.

Nodarbības notiek projektā “Sociālā pakalpojuma “Atbalsta grupas” pilnveidošana” un sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūru, un tajās tiek gaidīts ikviens interesents.

Šosestdien, 6. oktobrī, uz tikšanos ar vecākiem ieradīsies bērnu ārste Jūlija Cīrule-Galuza un neirorehabilitācijas programmas mājas apstākļos konsultante Božena Bejnare-Slavova, kas uz vienu dienu būs ieradusies Liepājā.

Kristīne Pastore,
“Kurzemes Vārds”

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli