Pirmdiena, 20. janvāris Aļģirds, Orests, Oļģerts, Alģis

Biļetes tagad var nopirkt lielveikalā

Biļetes tagad var nopirkt lielveikalā
Foto: Egons Zīverts
24.01.2019 07:01

"Kurzemes Vārds"

No 18. janvāra biļetes uz “Biļešu paradīzes” apkalpotajiem pasākumiem iespējams iegādāties arī tirdzniecības nama “Kurzeme” infocentrā. Uzņēmuma pārstāvji stāsta, ka tas ir maksimāli tuvu Liepājas Latviešu biedrības namam, kurā biļešu kase atradās līdz šim.

Jau rakstījām, ka kopš janvāra ir slēgta “Biļešu paradīzes” kase Latviešu biedrības nama telpās. Tas īpaši radīja neērtības tiem apmeklētājiem, kas ieradās uz Liepājas Tautas mākslas centra kolektīvu pasākumiem biedrības namā. LBN vadītāja Vita Hartmane solīja, ka situācija pavisam drīz tiks atrisināta, un tas tiešām noticis – “Biļešu paradīzes” klientiem nu ir iespēja nopirkt biļetes pilsētas centrā tāpat kā līdz šim.

Tirdzniecības nama “Kurzeme” infocentrā strādājošā Ērika Kaļotkina stāsta, ka viņas darbā nekas sevišķi nav mainījies. “Cilvēku plūsma ir nedaudz palielinājusies. Tomēr cilvēki lielākoties neatšķir “Biļešu paradīzi” no “Biļešu servisa”,” teic jauniete. Viņiem galvenais ir iegādāties biļetes uz iecerētajiem sarīkojumiem, un tagad “Kurzemē” tās pieejamas uz abu biļešu tīklu apkalpotajiem pasākumiem.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)