Trešdiena, 26. februāris Mētra, Evelīna, Aurēlija

Bīstamā šahta Tukuma ielā noslēgta

Bīstamā šahta Tukuma ielā noslēgta
Foto: lasītājs
23.10.2019 07:09

"Kurzemes Vārds"

Jau ilgāku laiku Liepājā, Tukuma ielā, iepretim “Liepājas enerģijas” ēkai pastaigāties, it sevišķi diennakts tumšajā laikā, bija bīstamu – tur, neuzmanīgi sperot soļus, varēja iekrist nenoslēgtā šahtā. Pirmdien pēc “Kurzemes Vārda” iniciatīvas šī problēma atrisināta.

Pēc laikraksta jautājumiem, kurš par konkrēto šahtu ir atbildīgs, “Liepājas enerģija” lūgusi “Liepājas ūdens” darbiniekiem bīstamo objektu sakārtot, kas arī tajā pašā dienā izdarīts.

“Liepājas ūdens” kanalizācijas nozares vadītājs Genādijs Gusevs skaidroja, ka konkrētā vieta neesot viņa pārstāvētā uzņēmuma pārziņā, taču vāku nenoslēgtajai šahtai uzlikuši.

“Tas bija dažu minūšu darbs,” teica G.Gusevs, piebilstot, ka vairākās vietās pilsētā, it īpaši Karostā tā esot problēma, jo šie vāki gluži vienkārši tiekot nozagti. “Aicinu cilvēkus būt atbildīgiem, ievērojot zagļus, ziņot Pašvaldības policijai,” sacīja G.Gusevs.

Komunālās pārvaldes pārstāvis Mārtiņš Jākabsons laikrakstam atzina, ka vakar minētais objekts apsekots un secināts, ka tas joprojām ir bīstams – betona vākam nodrupušas malas, tādēļ to aizstās ar pilnīgi jaunu, lai “pie šī jautājuma vairs nav jāatgriežas”.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli