Sestdiena, 29. februāris

Brūnos ozolus sola nomainīt

Brūnos ozolus sola nomainīt
Foto: Egons Zīverts
28.05.2019 07:12

"Kurzemes Vārds"

Grīzupes ielā, kur pērnruden iestādīta piramidālu ozolu rinda, apmēram trīsdesmit jauno koku ir brūnām lapām. Kaut kas ar kokiem nav kārtībā – atzīst gan ielas rekonstruētājs, ģenerālbūvnieka ”CTB” vadītājs Gatis Zvirbulis un citi ”CTB” pārstāvji, gan arī projekta vadītāja, pašvaldības pārstāve Ilze Jurkovska.

”CTB” pārstāvji, tāpat kā projekta vadītāja, gan uzsver – iela netiks nodota ekspluatācijā ar nokaltušiem stādījumiem. Ģenerālbūvnieks saprot savu atbildību, un, ja vajadzēs, stādīs jaunus kokus nomirušo vietā. Kas kokiem vainas, to gan viņi nezina pateikt. ”Iespējams, bijusi kāda brāķa partija, to vēl skaidro, bet šo jautājumu mēs risināsim,” teica G. Zvirbulis, bet būvdarbu vadītājs Pēteris Andrijānovs bilda, ka būvnieks uzņemas gan atbildību, gan arī risku, ka kaut kas var būt jāpārstāda vai jālabo uz būvnieka rēķina. I. Jurkovska sacīja, ka, visticamāk, būs jāliek šo koku vietā stādīt citus.

Apstādījumus šajā būvobjektā ierīkojis apakšuzņēmējs SIA ”Ķikši”. ”Kurzemes Vārdam” neizdevās ar stādītājiem sazināties, lai noskaidrotu, vai ozoliņi tiešām ir aizgājuši bojā, vai arī tiem vēl ir laiks pamosties, ņemot vērā, ka ozoli pavasarī plaukst vēlāk nekā daudzi citi koki. ”CTB” pārstāvji uzsvēra – lai arī noteikts darbs uzticēts noteiktam apakšuzņēmējam, atbildība par to ir ģenerāluzņēmējam.

Grīzupes ielas rekonstrukcija tuvojas nobeigumam. Šodien paredzēts sākt virskārtas asfaltēšanu – teica I. Jurkovska.

Foto galerija

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli