Ceturtdiena, 9. februāra Simona, Apolonija
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Skriešanas entuziaste Dace Dieviņa skrien sevis, prieka un labsajūtas dēļ

Kad aizvadītās nedēļas nogalē notika “Liepājas Mūzikas pusmaratons”, uz to ieradās skriešanas entuziasti no visas Latvijas. Kuplā pulkā piedalījās arī liepājnieki. No viņiem visiem izvēlējāmies vienu. Dace Dieviņa regulāri skrien jau gadus septiņus. Ne tādēļ, lai uzstādītu rekordus vai celtu pašapziņu, skrien sevis, prieka un labsajūtas dēļ. Turklāt uz aktivitātēm iedvesmo arī citus liepājniekus, jo ir trenere.

Skriešanas entuziaste Dace Dieviņa skrien sevis, prieka un labsajūtas dēļ
Foto: Viļņa Bulava zīmējums
Foto: Viļņa Bulava zīmējums
29.07.2022 00:02

liepajniekiem.lv

“Sākumā sēdēju birojā”

Uzzinot, ka tiks aprakstīta šajā rubrikā un mākslinieks zīmēs viņas šaržu, Dace par pēdējo priecājas īpaši: “Nē, mani nemaz nebaida, kā izskatīšos! Tas pat būs ļoti interesanti!”

Par ko liecina šāda attieksme? Par pašpietiekamību un veselīgu pašapziņu. Arī atbildot uz jautājumu, kādu vietu ieguvusi nupat notikušajā pusmaratonā, viņa smejoties saka: “Man līdz apbalvojumiem maratonos vēl ļoti tālu! Kāpēc? Tāpēc, ka pie balvām tiek paši labākie, ātrākie. Manu sirdi absolūti nenospiež tas, ka mani rezultāti nevelk uz zeltu un sudrabu jeb pirmajām vietām.”

Gada laikā viņa parasti aizbrauc uz četrām piecām pusmaratona sacensībām, kurās jāpieveic 21 kilometrs.

“Vairākus savas dzīves gadus pēc augstskolas kā ekonomiste sēdēju birojā no pulksten 8 līdz 17, bet tad sapratu, ka tas nav man.

Protams, vajadzēja kārtīgi saņemties, lai mainītu savu dzīvi un sāktu darīt to, ko sirds prasa,” pārmaiņu laikus atceras Dace.

Pievērsties aktīvākam dzīvesveidam sākusi pirms septiņiem gadiem. Sākumā daudz braukusi ar velosipēdu, lai turētu sevi tonusā. Tad nākusi apjausma, ka varētu darīt kaut ko vēl intensīvāku. Varbūt skriet?

Uzklausot draugu, kuram jau bija šāda pieredze, saņēmusi dūšu un devusies savā pirmajā skrējienā. Tas bijis grūti, ļoti grūti. Tikai pēc tam, kad draugs izskaidrojis, kā pareizi to darīt, skriešana pamazām iepatikusies un pieveiktās distances kļuvušas garākas un garākas.

Bijis liels prieks, pieveicot pirmos piecus, pēc laika jau desmit kilometrus. Nu jau arī pusmaratons nešķiet nekas kosmisks. Varbūt kādudien pienāks laiks arī maratonam.

D. Dieviņa atklāj, ka ļoti lielas pārmaiņas savā domāšanā piedzīvojusi pēc savām pirmajām sacensībām Rīgā, kur startēja vairāk nekā 10 tūkstoši cilvēku un

“kopā skrēja jauni un veci, tievi un resni, iesācēji un profesionāļi, bagāti un nabadzīgi, arī invalīdi, sēžot speciāli pielāgotos ratiņos”.

Fantastiska kopības sajūta un ar kaut ko citu grūti salīdzināma enerģija! Esot kopā ar viņiem visiem, bez pēdām pazuduši visi attaisnojumi, kāpēc dažreiz neskriet.

Iedvesmo visas sacensības, jo konkurences garam tomēr ir liels spēks. Dace piedalās arī tādās sacensībās kā “Drosmes skrējiens”, “Stirnu buks”, “Liepājas īriens” un citās.

Trenere norāda, ka arī tad, ja cilvēks grib skriet savas veselības uzlabošanai, vajadzīgas zināšanas, lai nenodarītu sev pāri. Jāpievērš uzmanība elpošanas ritmam, sirdsdarbībai, un galu galā arī sporta apaviem jābūt tādiem, lai nesabeigtu kājas.

Tā kā Dace ir ieguvusi fitnesa treneres diplomu, viņa citiem var ieteikt, kā pareizi sākt skriet. “Nē, nē, noteikti nav tā, ka katru dienu bez izņēmuma dodos skrējienā!” uzsver D. Dieviņa.

“Viss atkarīgs, kā sakārtojas diena, darbs un citas lietas. Parasti vienā reizē mazāk par astoņiem kilometriem gan nenoskrienu. Ja ir kāda zīmīga diena kalendārā, tad Liepājas kartē iezīmēju atbilstošu figūru, burtu vai vārdu un pa ielām to izskrienu, lai man pašai interesanti. Piemēram, pirms Jāņiem skrēju maršrutu vienas latviešu zīmes formā. Kad gatavojos pusmaratona sacensībām, tad gan ir īpašs režīms. Joprojām braucu arī ar velosipēdu. Šonedēļ abi ar draugu devāmies uz Lietuvu un izbraucām maršrutu Palanga–Klaipēda–Palanga. Tie ir mūsu kopā pieveiktie, par tradīciju kļuvušie 65 kilometri.”

Doties un izdarīt

Dace neslēpj, ka cilvēkam raksturīgais slinkums arī viņai nav svešs. Pievēršanās aktīvam dzīvesveidam un treneres darbam palīdzēja audzināt raksturu un mērķtiecību. Nu gandarī un iedvesmo, ka sportošana sniedz patiesu labsajūtu un prieku. Fizisko sagatavotību vairs pat nevar salīdzināt ar to, kāda bijusi pirms septiņiem gadiem.

Kas konkrēti mainījies? “Šķiet, ka elpoju nesalīdzināmi vieglāk, brīvāk. Ir uzlabojusies sirdsdarbība. Figūra, ķermeņa tonuss, garastāvoklis – tikai ar plusa zīmi. Kad sāku skriet pareizi, vienkārši guvu kaifu no tā. Negribas šo sajūtu pazaudēt,” smaidot saka skrējēja.

“Viss jau ir ļoti vienkārši – vainīgs laimes hormons endorfīns, kas cilvēka organismā rodas fizisko aktivitāšu laikā. Šo labsajūtu var arī noķert, sēžot dīvānā un ēdot šokolādi, bet… pēc kāda laika tomēr kļūsti resns.

Vienkārši jāizvēlas. Man patīk sacensties ar sevi, pārvarēt to “negribu”. Kad izdodas, kaifiņš un gandarījums atkal klāt! Mani tas motivē.”

Dažas pārmaiņas Dace manot arī savā raksturā – esot kļuvusi atvērtāka, priecīgāka un apmierinātāka ar dzīvi, vieglāk, brīvāk komunicējot ar cilvēkiem.

Aizvadīto septiņu gadu laikā, kopš pati pievērsusies aktīvam dzīvesveidam, viņa ievērojusi, ka Liepājā rodas aizvien vairāk skrējēju, nūjotāju, vingrotāju un ļaužu, kas kustas, domājot par veselību.

Dace teic: “Par to tiešām liels prieks. Man šķiet, ka Liepājā ir ierīkots tik daudz laukumu sportošanai, brīvdabas trenažieri kā nevienā citā Latvijas pilsētā. Sportotājus redzu visās dienas stundās, pat vēlu, vēlu vakarā. Skrien vieni. Skrien ar bērnu ratiņos, skrien ar suņiem!”

Vingrot un noliekties

Ikdiena trenerei D. Dieviņai paiet sporta klubā “CF” un vadot bezmaksas nodarbības pašvaldības atbalstītajā projektā “Vesels. Aktīvs. Laimīgs”.

“Šis projekts liepājniekiem ļoti patīk un vajadzīgs! Ir tādi seniori un citi, kuri uz nodarbībām nāk regulāri, neizlaižot nevienu, gadu pēc gada. Viss notiek brīvprātīgi, bet šiem cilvēkiem pat sliktāki laika apstākļi nav šķērslis ierasties noteiktajā vietā un laikā. Ir seniores, kuras pie manis vingro kopš projekta pirmās dienas. Viņas patiesi ir laimīgas par šo iespēju, ir sadraudzējušās, atradušas vēl citus kopīgus laika pavadīšanas veidus.

Atceros, ka ar vienu senioru grupu pirms vairākiem gadiem sāku strādāt, kad visas dalībnieces vingroja, sēžot tikai uz krēsliem. Tagad viņas stundu vingro, kājās stāvot, ne reizi neapsēžas. Kā lai nepriecājas!” saka trenere.

Cik nav senioru grupu dalībnieču, kuras nu bez bailēm var pieliekties vai saglabāt līdzsvaru, stāvot uz vienas kājas. Protams, arī liekie kilogrami pakusuši. Taču pats, pats galvenais, treneresprāt, ir iespēja senioriem socializēties, būt savējo pulkā un atbalstīt citam citu.

Pensionāre Brigita Grīsle pie Daces Dieviņas vingro divus gadus un stāsta: “Mēs visas uz bezmaksas nodarbībām ejam ar smaidu, tāpat mājās atgriežamies smaidīgas un optimisma pilnas. Mēs ļoti cienām savu treneri. Tas ir visu mūsu meiteņu viedoklis, ne tikai manējais!

Viņa izstaro optimismu, dzīvesprieku un neatlaidību. Ļoti labsirdīga. Saka mums, lai nesteidzamies, jo svarīgāk ir vingrot un visu izdarīt pareizi.

Ja kaut ko prasām, vienmēr atbild, izskaidro. Es jūtu, ka manas kājas palikušas stiprākas un ikdienā vieglāk soļot. Dace ir mūsu visu mīļā trenerīte.”

Savs sakāmais par Daci ir arī draudzenei Ingai Laugalei, ar kuru draudzība aizsākusies pirms gadiem 35 bērnudārzā. Inga atklāj: “Ar Daci esmu gatava darīt visādas trakas lietas. Zinu, ka uz viņu varu paļauties. Pašpietiekama sieviete ar tehnisko domāšanu. Ja esam sarunājušas, ka rīta agrumā vai citā stundā dosimies skriet, nekādas manas atrunas nelīdzēs. Tas pārbaudīts.

Dace iedvesmo, jo viņa pēc saviem trīsdesmit nenobijās krasi mainīt dzīvi, profesiju, lai sekotu sapnim un darītu to, kas viņai vislabāk padodas – trenētu citus sportot gribētājus.”

Publicitātes foto

VIZĪTKARTE

Dace Dieviņa

 • Fitnesa trenere.
 • Mācījās Liepājas 10. vidusskolā, RTU LMZTK.
 • Studē Rīgas Stradiņa universitātē un apgūst programmu “Uzturzinātne”.
 • Piedalās dažādās skriešanas sacensībās, skrien pusmaratonus.
 • Pēc horoskopa Lauva.

Projektu finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par publikāciju saturu atbild portāls liepajniekiem.lv.

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par satura pakalpojuma pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: [email protected]), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, vai interneta vietnē kurzemes-vards.lv, turpmāk tekstā – VIETNE KV, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ/VIETNĒ KV šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

 1. PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNĒ/VIETNĒ KV maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
 2. PAKALPOJUMS ir kāds no šajā punktā uzskaitītajiem satura pakalpojumiem, kurš ir nopērkams VIETNĒ/VIETNĒ KV, un kura abonementu PIRCĒJS ir tiesīgs iegādāties:
 1. Liepajniekiem plus – maksas digitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus”,
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements – maksas digitālā satura pakalpojums VIETNĒ KV, tajā skaitā drukātam laikrakstam ”Kurzemes Vārds” (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.) vizuālā un satura apjoma ziņā identiska elektroniska kopija, kā arī pieeja viena mēneša iepriekšējo elektronisko kopiju arhīvam,
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts – papīra formātā iznākošs reģionālais laikraksts (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.), kura piegādi PIRCĒJAM Liepājā un Grobiņā (pilsētā) nodrošina SIA ”AC Kurzemes Vārds”, vai citur Latvijā VAS ”Latvijas Pasts” saskaņā ar tā piegādes grafiku..
 4. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēts termiņā, par noteiktu cenu, kuru KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā. KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. PAKALPOJUMA abonementa cenā ietverti ir visi uz to attiecināmie nodokļi, tajā skaitā pievienotās vērtības nodoklis (turpmāk – PVN) saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem:

 1. Liepajniekiem plus ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi).
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 4.99 (četri euro un 99 centi).
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts ir papīra formāta izdevums par EUR 7.90 (septiņi euro un 90 centi) vienam mēnesim.
 4. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ/VIETNĒ KV. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu PAKALPOJUMAM Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements, bet uz nākamo kalendāro mēnesi pagarinoties automātiski PAKAPLOJUMAM Kurzemes Vārds drukātais laikraksts abonementam , un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

 1. PAKALPOJUMA ABONEMENTA KURZEMES VĀRDS DRUKĀTAIS LAIKRAKSTS PIEGĀDES UZSĀKŠANA.
  1. Ja PIRCĒJS ir veicis PAKALPOJUMA samaksu darba dienā līdz plkst.14.00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar nākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc divām darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
  2. Ja PIRCĒJS ir veicis samaksu darba dienā pēc plkst 14:00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar aiznākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc trim darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
 2. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

KV Šī Līguma ietvaros ar PAKALPOJUMU Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

 1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

 1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

 1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

 1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

 1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz