Ceturtdiena, 20. februāris Smuidra, Vitauts, Smuidris

Daktere dodas pelnītā atpūtā

Daktere dodas pelnītā atpūtā
Foto: Egons Zīverts
05.09.2018 07:12

"Kurzemes Vārds"

Atslēgvārdi

Šodien lielas pārmaiņas piedzīvo visi liepājnieki, kuri par savu ģimenes ārsti līdz šim sauca dakteri Māru Ivčenko. Viņa piektdien aizvadīja pēdējo darba dienu, lai jau ar šo nedēļu dotos pelnītā atpūtā. Tomēr viņas prakses vieta tukša nepaliek – tur savu praksi atvērs jaunais speciālists Aleksejs Baranovs.

Pagājušajā ceturtdienā M. Ivčenko vēl pieņēma savus pacientus, savukārt piektdiena, kā stāsta pati ārste, vairāk bijusi tāda “pārkrāmēšanās diena.” “Dakteris piereģistrējis praksi, viss atrisināts un sagādāts. Es domāju, ka maiņa ir vērtīga. Darba te daudz,” saka ģimenes ārste.

M. Ivčenko pastāsta, ka pacienti ne pārāk pozitīvi uztvēruši ziņu, ka viņus vairs nepieņems labi zināmā daktere, bet tas esot normāli, jo cilvēkiem nepatīk izmaiņas ierastās lietās. “Es viņiem skaidroju, ka vajag priecāties, ka būs labi, jo man arī ir jāiet atpūtā. Domāju, ka viss nokārtosies. Cilvēki apradīs, sākotnēji jau nevienam nepatīk pārmaiņas,” teic M. Ivčenko.

A. Baranovs ir apņēmības pilns un jau no šodienas uzsāk ģimenes ārsta gaitas Liepājā. Dakteris ir no Rīgas un darba dēļ nolēmis pārcelties uz Liepāju. “Man ļoti patīk Liepāja. Bez darba vietas vēl arī jūra un koncertzāle bija tie divi svarīgākie apstākļi, kas mani uz šejieni atveda,” viņš priecīgi pastāsta.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli