Svētdiena, 23. februāris Haralds, Almants

Darba meklētājai piedāvā “sūkāt ledu”

Darba meklētājai piedāvā “sūkāt ledu”
06.10.2010 07:03

Atslēgvārdi

Ar neizprotamu dusmu izpausmi un vēlāk ar telefonteroru saskārās liepājniece Inese, kura meklēja darbu.

Pēc tam, kad viņa painteresējās par darba piedāvājumu, bet tomēr atteicās to pieņemt, potenciālais darba devējs palicis rupjš, izteicis draudus un iespējams, aizvien vēl turpina zvanīt Inesei uz viņas bērna tālruņa numuru un biedējoši klusēt.

Kādu dienu Inese portālā liepajniekiem.lv atradusi darba piedāvājumu, kas šķitis viņai piemērots.

Taču, uzzinot, ka potenciālā darbavieta ir “Zaļais brīnums” Priežu ielā, kas tagad mainījis nosaukumu, nepatika radusies arī Inesei. “Es biju lasījusi atsauksmes, ka tur nav labākā attieksme pret strādniekiem, tāpēc nolēmu atteikties,” atceras Inese. Darba devējs gan centies noskaidrot, kāpēc viņa atsakās, taujājis, vai tad grūti no Liepājas uz Grobiņu izbraukāt. Taču, kad atkārtoti saņēmis atteikumu, pikti noskaldījis: “Nu, tad sūkā ledu!”

“Jā, es acīmredzot nesavaldījos. Nebija mans mērķis kādu aizvainot. Taču, ja tā noticis, es šim cilvēkam atvainojos,” saka minētās konditorejas īpašnieks Aivars Jaunzemis, kurš atzīst, ka tieši viņš runājis ar Inesi. Taču esot teicis citādākus vārdus. Kas attiecas uz telefonteroru, viņš kategoriski noliedz, ka būtu vēlreiz zvanījis. 

Plašāk lasiet laikraksta “Kurzemes Vārds” 6. oktobra numurā.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli