Pirmdiena, 30. marts Nanija, Ilgmārs, Igmārs

Darbu un darbiniekus meklēs gadatirgū

Darbu un darbiniekus meklēs gadatirgū
Foto: liepajniekiem.lv
27.02.2019 07:09

"Kurzemes Vārds"

Liepājā notiks ikgadējais Vakanču gadatirgus, kura mērķis ir palīdzēt darba devējiem atrast vajadzīgos darbiniekus, bet darba meklētājiem – darbu.

Pirmo reizi gan gadatirgus mūsu pilsētā netiek rīkots kā atsevišķs pasākums, tas 22. un 23. martā notiks izstādes “Uzņēmēju dienas Kurzemē 2019” laikā Liepājas Olimpiskajā centrā, “Kurzemes Vārdam” pastāstīja pasākuma koordinators Nodarbinātības valsts aģentūras Liepājas filiālē Andris Segliņš.

Vakanču gadatirgū Kurzemes reģiona darba devējiem būs iespēja atrast vajadzīgos darbiniekus, klātienē un vienuviet informējot darba meklētājus par brīvajām darba vietām, darba nosacījumiem un izaugsmes iespējām savos uzņēmumos, kā arī veicot pirmās darba intervijas ar piemērotākajiem kandidātiem.

Darbosies arī NVA stends, kur apmeklētāji varēs uzzināt, kādas aktuālās darba devēju reģistrētās vakances ir pieejamas NVA datu bāzē. NVA stendā interesenti varēs iegūt arī detalizētāku informāciju par NVA pakalpojumiem darba meklētājiem un darba devējiem, kā arī par nodarbinātības un izglītības iespējām.

NVA aicina darba devējus pieteikties šim pasākumam, dalība tajā ir bez maksas.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli