Pirmdiena, 30. marts Nanija, Ilgmārs, Igmārs

Diskutē par namu apsaimniekošanu

Diskutē par namu apsaimniekošanu
Foto: Egons Zīverts
08.12.2016 07:09

"Kurzemes Vārds"

Liepājā tikās ap simt namu apsaimniekošanas uzņēmumu pārstāvju, kas apvienojušies Latvijas Namu pārvaldītāju un apsaimniekotāju asociācijā (LNPAA), lai pārrunātu nozares būtiskākās problēmas un ieskicētu kopīgus nākotnes plānus.

Patlaban LNPAA apvienojušies 39 dažādi namu apsaimniekošanas uzņēmumi – gan privātie, gan pašvaldību kapitālsabiedrības, un notikušajā asociācijas pilnsapulcē uzņēma vēl divus – vienu no Ventspils un vienu no Rīgas. LNPAA ir lielākā namu apsaimniekotāju organizācija valstī.

Sarunā ar “Kurzemes Vārdu” šīs asociācijas priekšsēdētājs Ģirts Beikmanis skaidroja, ka lielākoties visiem namu apsaimniekotājiem problēmas esot līdzīgas. Pirmā un būtiskākā ir parādnieki, kas ar saviem nenomaksātajiem parādiem kavē gan māju sakārtošanu, gan attīstību, tās ir arī nepilnības likumdošanā un citos normatīvajos aktos un pārvaldnieku reģistrācija. “Liepājas namu apsaimniekotāja” vadītājs Artis Rimma vēl piebilda – tā ir arī dzīvojamā fonda nevecošana, kas tāpat aktuāla visā valstī.

Tiekoties Liepājā, namu apsaimniekotāji diskutēja par šīm un citām problēmām, dalījās pieredzē, kā tās risina, iepazinās ar liepājnieku pieredzi namu apsaimniekošanā un tās organizēšanā un devās aplūkot trīs renovētās mājas: Roņu ielā 3, Ventas ielā 2 un Dzērves ielā 17. Renovācija un tās jaunās tendences arī bija viens no pilnsapulcē aktīvi apspriestajiem jautājumiem.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli