Sestdiena, 18. janvāris Antis, Antons, Antonijs

Edīte Plamše atstāj 2.vidusskolas direktores amatu

Edīte Plamše atstāj 2.vidusskolas direktores amatu
Foto: http://2vsk.liepaja.edu.lv/
22.08.2019 13:47

liepajniekiem.lv

Liepājas domes sēdē deputāti ceturtdien lēma atbrīvot no amata ilggadējo Liepājas A. Puškina 2. vidusskolas direktori Edīti Plamši, kura devusies pensijā. Par jaunās mācību iestādes – Liepājas Liedaga vidusskolas, kas izveidota, apvienojot 12. un 2. vidusskolu, direktora pienākumu izpildītāju iecelts Valērijs Jepiskoposovs, kurš līdz šim bija 12. vidusskolas direktors.

“Edīte Plamše pati izteikusi vēlēšanos pārtraukt darba tiesiskās attiecības. Pēc mūsu iezīmētajiem plāniem, novembra vidū vai beigās varētu izsludināts konkursu uz Liepājas Liedaga vidusskolas direktora amatu, ar domu, ka jau 2020. gada janvāra sākumā darbā varētu stāties jaunais skolas vadītājs,” skaidro Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes vadītāja Kristīne Niedre – Lathere.

Domes sēdē ceturtdien bija paredzēts arī iecelt Liepājas Līvupes pamatskolas direktori. Jūlijā dome izsludināja atklātu konkursu uz šo vakanci un konkursa komisija par piemērotāko pretendenti atzinusi līdzšinējo ”Liepājas Līvupes pamatskola – attīstības centrs” direktora pienākumu izpildītāju Sarmīti Sidorovu. Taču šī jautājuma skatīšana domes sēdē ceturtdien atlikta, jo deputātiem radušās neskaidrības par S. Sidorovas svešvalodas prasmi. Proti, lēmumprojektā pievienots S. Sidorovas CV, kurā kā viena no svešvalodām uzrādīta tikai krievu valoda, taču nav minēts, vai viņa pārzina kādu no Eiropas svešvalodām. “Savukārt mums, saņemot viņas izglītības dokumentu kopijas, ir atzīmju izraksts, kur redzams, ka Sarmīte Sidorova apguvusi vācu valodu, un pašā pēdējā studiju semestrī viņas vērtējums vācu valodas zināšanās bijis teicams,” sacīja Izglītības pārvaldes vadītāja.

Jautājums par Līvupes pamatskolas direktores apstiprināšanu, visticamāk, tiks lemts septembra domes sēdē.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)