Sestdiena, 25. maijs Junora, Anšlavs
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Foto: Liepājnieki atsaucas aicinājumam palīdzēt

Ir darba nedēļas vidus un dienas pirmā puse, kad kopā ar fotogrāfu dodamies uz kristīgās labdarības organizācijas “Tabitas sirds” mītnes vietu Grobiņas pagastā, Robežnieku ciemā. Vedam redakcijas “Kurzemes Vārds” un portāla “liepajniekiem.lv” darbinieku saziedotās lietas akcijai “Būt līdzās”.

Foto: Liepājnieki atsaucas aicinājumam palīdzēt
Foto: Egons Zīverts
Foto: Egons Zīverts
12.12.2023 06:57

liepajniekiem.lv

Ne pirmo reizi atsaucamies “Tabitas sirds” organizētajām akcijām. Kad ieejam gaišajā, siltajā ēkā, tur valda darbīgs noskaņojums.

Foto: Egons Zīverts

Tūlīt aiz mums pa durvīm ienāk liepājnieks Ivo Čivkašs, kurš atvedis lielu maisu ar dažādām labām lietām un bērna drēbēm. Mazais augot, un šī jau ceturtā reize, kad atvedis ziedojumus.

“Ceru, kādam citam mazulim noteikti noderēs,”

viņš lakoniski saka un pauž prieku, ka ir šāda vieta – “Tabitas sirds” –, kas pieņem ziedojumus un nogādā tiem, kam tiešām nepieciešams.

Tikmēr no lauka ar sniega lāpstu ienāk no Ukrainas Dnipro pilsētas atbraukušais Valentīns. Pats dzīvojot Karostā, bet reizi nedēļā braucot uz Robežniekiem, lai palīdzētu, kā nu prot un kur var būt noderīgs.

Kad tikko ieradies, no šīs labdarības organizācijas saņēmis tiešām lielu atbalstu savas bēgļa dzīves uzsākšanai.

Foto: Egons Zīverts

Namiņa pirmā stāva plašajā telpā liels galds, pie kura saziedotās, atvestās un atnestās lietas šķiro divas brīvprātīgās Sintija Feldmane (no kreisās) un Aiva Karzone.

S. Feldmane: “Darām visu, kas konkrētajā brīdī vajadzīgs. Pieņemam, šķirojam un komplektējam konkrētas lietas konkrētam bērnam vai pieaugušajam.”

Sintija stāsta, ka ilgu laiku jutusi vēlmi iesaistīties kādā brīvprātīgā darbā. Pērnvasar, kad dēlam bija divi mēneši, feisbukā pamanījusi aicinājumu pievienoties “Tabitas sirds” brīvprātīgo komandai.

Kopā ar dēliņu uz Robežniekiem braukusi palīdzēt pat trīs reizes nedēļā. Tagad atgriezusies darbā, bet vienu savu brīvo dienu joprojām velta labdarībai.

Sintija saka: “Ne viens vien mēdz žēloties, ka dzīve tik grūta, viss apnicis, nekas labs nav gaidāms, utt. Kopš esmu “Tabitas sirdī”, esmu sapratusi, ka patiesībā jau mēs dzīvojam labi un arī man Dievs daudz ir devis.

Diemžēl netrūkst ģimeņu, bērnu, senioru un citu, kuriem dažādu situāciju dēļ dzīve ir nesalīdzināmi smagāka un grūtāka.

Esmu pateicīga par to, ka es varu palīdzēt, nevis man jālūdz palīdzība. Prieks uzklausīt labus vārdus no palīdzības saņēmējiem, bet skumji, ka viņu tik daudz.”

Aiva Karzone atklāj, ka viņa ar labdarību saistīta jau gadus trīsdesmit:

“Man tas ir aicinājums – palīdzēt. Nē, noteikti ne laika pakavēšana!”

Pieredze liecina, ka ģimenei vai cilvēkam negaidītu apstākļu dēļ var pienākt smags krīzes brīdis, bet ir bail vai neērti lūgt palīdzību. Aiva iedrošina, ka nevajag kautrēties.

Viņai pašai darbošanās “Tabitas sirdī” sniedzot piepildījumu un sirds gandarījumu. Prieks par to, ka ļaudis atsaucas labdarības organizācijas akcijām un ir gatavi dalīties.

Foto: Egons Zīverts

“Aizvadītajā nedēļā “Tabitas sirdij” palika septiņi gadi. Tieši 9. decembrī, kad Tabitām ir vārda diena,” stāsta vadītāja Kristīne Vidzeniece un piebilst, ka kristīgo labdarības organizāciju dibinājušas divas ģimenes – Vidzenieki un Reņģes. “Prieks, ka mūsu kopīgais piedzīvojums turpinās,” viņa smaida.

“Mēs šajā pasaulē nedzīvojam vieni paši, un arī Dievs mums, cilvēkiem, māca mīlestību pret tuvākajiem. Sākot jau ar mūsu katra ģimeni. Ja pietiek laika un iespēju, tad arī pret tiem, kuriem konkrētajā brīdī tiešām nepieciešama palīdzība.

Pirmajā gadā “Tabitas sirds” solīši bija pavisam mazi, bet aizvadītie divi gadi izvērtās pat ļoti darbīgi.”

Organizācija strauji augusi un attīstījusies. Komandas pamatkodolā ir cilvēku divdesmit. Izveidojušās filiāles Kuldīgā un Rīgā.

Daudz palīdzēts bēgļiem no Ukrainas, nezaudējot sākotnējo darbības virzienu – palīdzību audžuģimenēm, bērniem, kas ir ārpusģimenes aprūpē, un vēl citiem.

Šis darbs iespējams, pateicoties vienīgi līdzcilvēku vēlmei palīdzēt un viņu ziedojumiem.

Foto: Egons Zīverts

Akcijai “Būt līdzās” ir tieši tikpat gadu, cik pašai organizācijai, un tajā sabiedrība regulāri tiek aicināta ziedot dažādus higiēnas līdzekļus (zobu pastas un birstes, dušas želejas, dvieļus u.c.). Taču ziedot var un vajag nepārtraukti.

“Tabitas sirds” noliktavā satiekam vienu no komandas – Lindu Lieljuksi. Kad ziedotās mantas sašķirotas, tad daudz vieglāk strādāt, veidojot katru konkrēto ziedojuma paku.

Tagad, pirms Ziemassvētkiem, tās Dienvidkurzemē saņems daudzas ģimenes, tanī skaitā ārpusģimenes aprūpē dzīvojošie bērni, bērni ar īpašām vajadzībām, vientuļie seniori un vēl daudzi citi.

Ar katru gadu atbalstāmo loks pieaug. Līdz gada nogalei plānots sagatavot un izdalīt ap vienu tūkstoti palīdzības paku.

Tas iespējams, pateicoties ļoti labai sadarbībai ar sociālajiem dienestiem, bāriņtiesām un sadarbības organizācijām.

Tobrīd pēc sarūpētā atbalsta ieradušies divi Kurzemes Ģimenes atbalsta centra ģimeņu asistenti Inese Gmireka un Turaids Tanona.

“Bez cilvēku ziedojumiem un “Tabitas sirds” – nu nekā!” atzīst Inese.

“Tas ir milzīgs un ārkārtīgi nepieciešams resurss, lai mēs varētu palīdzēt bērniem, ģimenēm, kas nonākušas grūtībās. Reiz vajadzēja gultiņu mazulim, citam bērnam steidzami vajadzēja samaksāt par briļļu iegādi, tā varētu turpināt vēl ilgi.

Ja nebūtu ziedotāju labo siržu, oficiāli ejamais palīdzēšanas ceļš būtu pārāk ilgs, lai neteiktu – neiespējams.

It sevišķi, kad palīdzība vajadzīga nekavējoties, piemēram, operācijai vai telpu remontam.”

Kristīne Vidzeniece klusi piebilst, ka vajadzīgi arī naudas ziedojumi. Ir uzņēmumi, kas palīdz, bet ļoti, ļoti būtu vajadzīgs kāds lieldraugs, uz kuru varētu paļauties regulāri. Piemēram, lai par katru pārtikas maisiņu nebūtu jālūdz sabiedrības palīdzība.

Foto: Egons Zīverts

Septiņu gadu laikā, kopš darbu sāka kristīgā labdarības organizācija “Tabitas sirds”, ar tās un ziedotāju starpniecību palīdzēts tūkstošiem cilvēku.

Īpašs stāsts būtu par palīdzību bēgļiem no Ukrainas. Vairs ne tik daudz kā kara sākumā, bet vēl joprojām ierodas ģimenes, kurām nepieciešama reāla palīdzība.

Ko šajā laikā guvusi, sapratusi organizācijas vadītāja K. Vidzeniece?

“Gan es, gan visa komanda piedzīvojusi to, ka, apvienojot spēkus un daloties, iespējams palīdzēt ļoti daudziem, kam tas tiešām nepieciešams.

Iepazīti lieliski cilvēki, gūti sirsnīgi draugi un jaunas attiecības. Kā organizācija esam ļoti daudz mācījušies un joprojām mācāmies katru dienu. Tā ir ne tikai jaunu iemaņu apgūšana, bet atkal un atkal dzīve ārpus komforta zonas.

“Tabitas sirds” komanda ir no sirds pateicīga Dievam par rūpēm un ikvienam līdzcilvēkam, kurš pievienojas ar savu laiku, darbu, padomiem, idejām un ziedojumiem, lai svētīgos darbus izdotos paveikt.”

Informācija

– Kristīgā labdarības organizācija “Tabitas sirds” palīdz grūtībās nonākušām ģimenēm un vientuļiem cilvēkiem. Bāreņiem, audžuģimenēm, bēgļiem. Organizē tematiskās labdarības akcijas, aktivitātes, ģimeņu izglītošanu.

– Kontakti: Kristīne Vidzeniece – 26142827, Inita Reņģe – 29143411. E-pasts [email protected].

– Atrašanās vieta: Grobiņas pagasts, Robežnieku ciems, Liepu iela 1a.

– Konts ziedojumiem: AS “Swedbank”, LV95HABA0551042819151.

– Vairāk informācijas “Tabitas sirds” feisbuka kontā. 

Mediju atbalsta fonda ieguldījums no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par sagatavoto saturu atbild portāls liepajniekiem.lv.

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par satura pakalpojuma pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: [email protected]), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, vai interneta vietnē kurzemes-vards.lv, turpmāk tekstā – VIETNE KV, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI. PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ/VIETNĒ KV šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

 1. PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNĒ/VIETNĒ KV maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
 2. PAKALPOJUMS ir kāds no šajā punktā uzskaitītajiem satura pakalpojumiem, kurš ir nopērkams VIETNĒ/VIETNĒ KV, un kura abonementu PIRCĒJS ir tiesīgs iegādāties:
 1. Liepajniekiem plus – maksas digitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus”,
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements – maksas digitālā satura pakalpojums VIETNĒ KV, tajā skaitā drukātam laikrakstam ”Kurzemes Vārds” (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.) vizuālā un satura apjoma ziņā identiska elektroniska kopija, kā arī pieeja viena mēneša iepriekšējo elektronisko kopiju arhīvam,
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts – papīra formātā iznākošs reģionālais laikraksts (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.), kura piegādi PIRCĒJAM Liepājā un Grobiņā (pilsētā) nodrošina SIA ”AC Kurzemes Vārds”, vai citur Latvijā VAS ”Latvijas Pasts” saskaņā ar tā piegādes grafiku.
 4. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

PAKALPOJUMA abonements ir fiksēts termiņā, par noteiktu cenu, kuru KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā. KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. PAKALPOJUMA abonementa cenā ietverti ir visi uz to attiecināmie nodokļi, tajā skaitā pievienotās vērtības nodoklis (turpmāk – PVN) saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem:

 1. Liepajniekiem plus ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par cenu – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi).
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par cenu – EUR 4.99 (četri euro un 99 centi).
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts ir papīra formāta izdevums par cenu – EUR 8.95 (astoņi euro un 95 centi) vienam mēnesim.
 4. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ/VIETNĒ KV. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu PAKALPOJUMAM Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements, bet uz nākamo kalendāro mēnesi pagarinoties automātiski PAKAPLOJUMAM Kurzemes Vārds drukātais laikraksts abonementam , un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

 1. PAKALPOJUMA ABONEMENTA KURZEMES VĀRDS DRUKĀTAIS LAIKRAKSTS PIEGĀDES UZSĀKŠANA.
  1. Ja PIRCĒJS ir veicis PAKALPOJUMA samaksu darba dienā līdz plkst.14.00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar nākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc divām darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
  2. Ja PIRCĒJS ir veicis samaksu darba dienā pēc plkst 14:00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar aiznākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc trim darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
 2. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

KV Šī Līguma ietvaros ar PAKALPOJUMU Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

 1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

 1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

 1. AUTORTIESĪBAS

Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

 1. DATU APSTRĀDE

LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

 1. CITI NOTEIKUMI

Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz