Piektdiena, 28. februāris Skaidrīte, Justs, Skaidra

Futbola skolu pagaidām vadīs Evija Mūrniece

Futbola skolu pagaidām vadīs Evija Mūrniece
Foto: Mārtiņš Sīlis
16.05.2019 13:59

liepajniekiem.lv

Liepājas pilsētas domē šodien, 16.maijā, tika pieņemts lēmums atbrīvot Liepājas pilsētas pašvaldības iestādes ”Liepājas Futbola skola” direktoru Egilu Trušēli no amata ar 2019.gada 16.maiju. Par Liepājas Futbola skolas direktora pienākumu izpildītāju uz laiku tika apstiprināta Evija Mūrniece, nolēma Liepājas pilsētas domes deputāti.

E.Mūrniece Liepājas Futbola skolas direktores pienākumu izpildītājas amatā stājas jau ar šodienu, 16.maiju.

Liepājas Futbola skolas direktors Egils Trušēlis 2019.gada 2.aprīlī iesniedza iesniegumu par atbrīvošanu no direktora amata ar 2019.gada 16.maiju.

”Lai nodrošinātu sporta skolas darba nepārtrauktību, domei jālemj jautājums par direktora pienākumu izpildītāja iecelšanu uz laiku, kamēr konkursa kārtībā Liepājas Futbola skolai tiks apstiprināts jauns direktors,” skaidro Liepājas pilsētas pašvaldības iestādes ”Liepājas pilsētas Domes Sporta pārvalde” vadītājs Elans Strazdiņš.

Tāpat pieņemts lēmums izdarīt grozījumus vairāku pilsētas domes komisiju sastāvos.

Nolemts izslēgt no Liepājas pilsētas domes Bērnu tiesību aizsardzības komisijas sastāva Guntu Laubergu un iekļaut Liepājas šīs komisijas sastāvā Santu Neilandi.

Nolemts izslēgt no Liepājas pilsētas domes Publisku izklaides un svētku pasākumu iesniegumu izskatīšanas komisijas sastāva Arti Lagzdiņu un iekļaut šīs komisijas sastāvā Elanu Strazdiņu.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli