Pirmdiena, 27. janvāris Ildze, Ilze, Izolde

Gunārs Ansiņš iepazīstina gidus ar Liepājas aktualitātēm

Gunārs Ansiņš iepazīstina gidus ar Liepājas aktualitātēm
03.04.2013 12:12

Atslēgvārdi

Otrdien, 2. aprīlī, Liepājas pilsētas domē notika Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja (LRTIB) organizēti kursi, kuru ietvaros Liepājas pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks Gunārs Ansiņš iepazīstināja gidus ar Liepājas pilsētas aktualitātē, informē Liepājas pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas praktikante Aija Skiba.

Par kursu tradīciju ir kļuvusi tikšanās ar domes pārstāvjiem, jo pilsētas viesi vēlas uzzināt ne tikai vēsturi, bet arī to, kas pilsētā šobrīd notiek un kādi ir nākotnes plāni. G. Ansiņš sniedza jaunāko informāciju par pilsētas attīstības tendencēm, plāniem un projektiem, kā arī vienotas komunikācijas stratēģijas veidošanu pilsētas viesiem.

Prezentācijas ietvaros G. Ansiņš gidus iepazīstināja ar sekojošām tēmām: Liepājas pilsētas iedzīvotāji, uzņēmējdarbība, Liepājas osta, apgaismojuma projekts, J.Čakstes laukuma un Lielās ielas skvēra rekonstrukcija, brīvā laika pavadīšanas iespējas un kurortoloģijas attīstība. Diskusijas noslēgumā pilsētas gidiem bija iespēja pagaršot Liepājas dziļurbuma vērtīgo pazemes ūdeni.

”Pilsētas gidam ir ļoti svarīgi zināt par pilsētas domes plānotajiem projektiem. Ļoti būtiski ir zināt par pārvietošanās iespējām un ierobežojumiem projektu realizācijas laikā, lai pats nejustos kā tūrists. Stāstot Liepājas viesiem par pilsētas aktualitātēm un projektiem, mēs ieinteresējam cilvēkus braukt uz Liepāju. Piemēram, mums tapuši himnas tēli, skaists veloceliņš, kurš šogad tiks pagarināts, un citi nozīmīgi pilsētas attīstības projekti. Tūristi novērtē, ka Liepāja mainās,” norāda Liepājas gids Juris Raķis.

Gidu kursi notiek jau sesto reizi. Kursi tiek organizēti ik pēc diviem gadiem. Kursus šogad apmeklē sertificēti gidi, kuri strādā ar pilsētas viesiem.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)