Ceturtdiena, 2. aprīlis Imgarde, Irmgarde

Iedzīvotāji sūdzas par apmali pie gājēju pārejas; vides pieejamību sola ievērot

Iedzīvotāji sūdzas par apmali pie gājēju pārejas; vides pieejamību sola ievērot
08.01.2020 07:00

Pēc nesen veiktiem remontdarbiem Atslēdznieku ielā pasliktinājusies vides pieejamība. Ja agrāk nobrauktuves bija no abām gājēju pārejas pusēm, tad tagad tā palikusi tikai vienā malā.

“Tas ir ļoti neērti cilvēkiem, kuri pārvietojas ar riteņiem. Vienā ielas pusē saglabāta iespēja nobraukt no ietves uz ielu, bet otrajā pusē uzliktas apmales,” savu neapmierinātību portālam pauda liepājniece Daiga Poriņa.

Taču riteņbraucēji nav vienīgie, kas saskaras ar neērtībām gājēju pārejā Raiņa ielas pārbrauktuves tuvumā. Problēmas varētu būt gan cilvēkiem, kuri pārvietojas ratiņkrēslā, gan vecākiem ar bērnu ratiem.

Portāls liepajniekiem.lv pārliecinājās, ka tagad nobrauktuve ir tikai vienā pusē. Ceļa remontdarbu laikā Atslēdznieku ielā tika pagarināta autostāvvieta gar dzīvojamu māju. Tieši šīs joslas dēļ izveidojusies šāda situācija.

Komunālās pārvaldes pārstāvis Aigars Štāls pastāstīja, ka darbi Atslēdznieku ielā vēl nav pabeigti. Šobrīd tur iestājusies tehnoloģiskā pauze, jo ne visus darbus ir iespējams veikt ziemas laikā. “Iedzīvotājiem nav jāuztraucas, projekts tiks nodots ar tādu risinājumu, lai gājēju pāreja Atslēdzinieku ielā atbilstu vides pieejamības standartiem un būtu ērta visām iedzīvotāju grupām,” teica A.Štāls.

Pēc Liepājas Speciālās ekonomiskās zonas pasūtījuma ostas teritorijā rekonstruē Brīvostas ielu un veido pieslēgumus Atslēdznieku ielai un O. Kalpaka ielai. Šobrīd Atslēdznieku ielā pabeigta kanalizācijas pārbūve. Kad ļaus laika apstākļi, tad atsāksies ielas asfaltēšana un krāsošana.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli