Svētdiena, 23. februāris Haralds, Almants

Jaunu pieredzi iegūst topošie logopēdi

Jaunu pieredzi iegūst topošie logopēdi
Foto: Ģirts Gertsons
15.03.2016 13:41

liepajniekiem.lv

Liepājas Universitātē Zinātnes un radošuma dienu ietvaros Pedagoģijas un sociālā darba fakultātes studiju programma ”Logopēdija” un Logopēdijas centrs organizē vairākus pasākumus.

Kā portālam pastāstīja Liepājas Universitātes galvenā sabiedrisko attiecību speciāliste Simona Laiveniece, šodien notiek seminārs “Balss un profesionālā komunikācija”, kuru vada balss trenere un logopēde no Portugāles Katarīna Olima (Catarina Olim). Semināru organizē Latvijas Logopēdu asociācija sadarbībā ar ARTE & FALA (Portugāle) un Liepājas Universitātes studiju programmu ”Logopēdija”. Praktiskā semināra laikā klausītāji pilnveidos komunikatīvās stratēģijas un uzstāšanās prasmes, apgūs paņēmienus komunikācija efektivitātes palielināšanai.

No 15. līdz 18.martam Liepājas Universitātes Logopēdijas centrā ir skatāma studiju programmas ”Logopēdija” studentu izstrādāto runas un valodas traucējumu korekcijas materiālu izstāde. Studenti ir izveidojuši logopēdiskās spēles un korekcijas materiālus pirmsskolas un skolas vecuma bērniem ar runas un valodas traucējumiem. Izstādē skatāmos materiālus studentes ir izstrādājušas sadarbībā ar logopēdiskās prakses vadītājām, kā arī meklējot idejas grāmatās un elektroniskajos resursos. Visi interesenti var apmeklēt izstādi Liepājas Universitātē, 138.auditorijā:

– otrdien, 15.03. plkst. 17.00 – 19.00

– trešdien, 16.03. plkst. 10.00 – 14.00

– ceturtdien, 17.03. plkst. 17.00 – 19.00

– piektdien, 18.03. plkst. 11.00 – 16.00.

Studiju programmas ”Logopēdija” programmas direktore Gundega Tomele atzinīgi izsakās par iespēju piedalīties ikgadējās zinātnes un radošuma dienās: ”Zinātnes un radošuma dienās mēs iesaistām katru studentu. 4. kursa audzēkņi prezentē savus pētījumus, un tā ir laba iespēja jaunāko kursu studentiem klausīties un gūt ieskatu tajos. 3. kurss ir iesaistīts Eiropas logopēdijas dienas organizēšanā un veido informatīvo materiālu, lai sabiedrība uzzinātu par aktuālo tēmu (šogad tēma bija – dispraksija). Savukārt visu kursu studenti iesaistās izstādes veidošanā. Tā ir iespēja būt radošam profesijā, kā arī izstādes materiāli ir laba ideju apmaiņa starp studentiem, logopēdiem un pirmsskolas pedagogiem.”

Foto galerija

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli