Otrdiena, 31. marts Gvido, Atvars

Joprojām norunā un nedara

Joprojām norunā un nedara
Foto: Egons Zīverts
06.04.2018 07:12

"Kurzemes Vārds"

Kritienā autobusā pērn novembrī cietusī grobiņniece Ausma Lagzdiņa joprojām gaida, kad ar viņu satiksies kāds no Liepājas Autobusu parka (LAP) vadītājiem, lai līdz galam atrisinātu situāciju par kompensāciju ārstēšanās izdevumu segšanai. LAP izpilddirektors Māris Ārbergs arī “Kurzemes Vārdam” 28. martā rakstiski apliecināja, ka uzņēmums “meklē abpusēju risinājumu problēmas atrisināšanai”.

M. Ārbergs tieši neatbildēja uz “Kurzemes Vārda” jautājumu, vai ir rakstiska vienošanās par ārstēšanās izdevumu kompensēšanu un dokumenti par līdz šim A. Lagzdiņai izmaksātajiem 200 eiro. “Izdevumu kompensēšanas apmērs tiek precizēts,” viņš rakstīja. Cietusī pasažiere pastāstīja, ka M. Ārbergs viņai zvanījis 27. martā: “Teica, ka Krongorns (LAP valdes priekšsēdētājs Leonīds Krongorns – L. K.) gribot tikties. Es todien nevarēju, man bija citas darīšanas ieplānotas – tas tik pēkšņi nāca. Man pateica, ka Krongorns uz Liepāju braucot otrdienās. Palika, ka mēs sazināsimies. Vakar (3. aprīlī) nēsāju telefonu līdzi, no mājas neizgāju, gaidīju, kas pieteiksies.” Taču neviens no LAP netika zvanījis. A. Lagzdiņa esot telefoniski vienojusies ar Liepājas Sabiedriskā transporta aģentūras direktoru Uldi Zupu, ka informēs par to, “kā ar Ārbergu iet”. Piezvanījusi un pateikusi, ka ziņu nav un nav tikušies.

“Neesmu radusi, ka norunā un nedara, tas man nav pieņemami,” teica pensionāre. Viņa pašlaik gaida atbildi no policijas uz savu iesniegumu, tad zināšot, kā rīkoties.

“AS “Liepājas Autobusu parks” komunikācijas veidu ar pasažieriem izvēlas katrā gadījumā atsevišķi,” teikts M. Ārberga atbildē uz “Kurzemes Vārda” jautājumu, kāpēc iepriekš netika sniegta rakstiska atbilde uz A. Lagzdiņas vēstuli transporta uzņēmumam.

Pēc kritiena, strauji bremzējot autobusam, pagājušā gada 14. novembrī A. Lagzdiņa bija guvusi smagas traumas. Kundzei bija nepieciešama ārstēšanās un ilgstoša rehabilitācija. Pēc viņas teiktā, M. Ārbergs samaksājis 200 eiro, un pēc tam komunikācija pārtrūkusi. Tāpēc grobiņniece arī vērsās “Kurzemes Vārdā”. Saskaņā ar ārstniecības pakalpojumu apmaksas dokumentiem viņa esot iztērējusi ap 242 eiro.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli