Svētdiena, 5. aprīlis Vidaga, Aivija, Vija

Lai saņemtu atlaidi, jāuzrāda apliecība

Lai saņemtu atlaidi, jāuzrāda apliecība
Foto: Egons Zīverts
14.05.2016 07:02

liepajniekiem.lv

Portālam vairāki seniori pauduši neapmierinātību par to, ka izdarītas izmaiņas pensionāriem iekļūšanai uz spēlēm Daugavas stadionā, par ko iepriekš nav bijusi informācija.

”Devos aprīļa beigās uz kārtējo spēli, bet stadionā neiekļuvu, jo nebija līdzi tik daudz naudas, lai nopirktu biļeti, kas, izrādās, kļuvusi divas reizes dārgāka,” sašutumu pauda sirms kungs.

Savukārt cits raksta: ”Biju 30 aprīlī vakarā skatīt futbolu Daugavas stadionā Liepāja – Riga. Mani kāds pazīstams cilvēks informēja, ka pensionāriem un bērniem ieeja brīva. Daudzi pensionāri taujāja pēc pensionāru biļetes. Bet kasē atbilde: tādu nav, jāpērk “pilna” biļete par 3eiro. Tai pašā laikā pie ieejas mani kā acīm redzamu pensionāru jaunas, smukas meitenes ar smaidu uzrunāja: tik tiešām ieeja brīva. Lūk jautājums: vai kasei nebija jāzina, ka ”pensiem” NAV jāpērk biļeti? Tātad galvenais: ka tik pārdot! Pēc spēles redzēju, ka vismaz pieci pensionāri skarbi apsprieda šo tēmu. Vai nebūtu jānovērš situācija, kad labā roka nezina, ko dara kreisā? Šajā gadījumā kase taču atrodas blakus ieejai!!!”

Minēto situāciju komentēt portāls lūdza Liepājas Sporta pārvaldes vadītājam Artim Lagzdiņam.

Viņš portālam skaidroja, ka, tāpat kā iepriekšējos gados, studentiem un pensionāriem, pērkot biļeti un uzrādot apliecību, ir jāmaksā 50% no biļetes cenas. Tikai noteikti jāuzrāda apliecība!

______________

Iesaki tēmu vai ziņo par notiekošo arī Tu! To var izdarīt ikviens portāla lasītājs, izmantojot sākumlapā esošo formu “Piedalies satura veidošanā!”. Turpat iespējams iesūtīt arī dažādus fotostāstus, piemēram, no kāda pilsētā notikuša pasākuma.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli