Ceturtdien ceļu satiksmes negadījumos Latvijā cietuši 20 cilvēki
Ceturtdien Latvijā reģistrēti 122 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cieta 20 cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts policija.
LETA
Vakar 13 cilvēki cieta avārijās Rīgas reģionā, pieci – Zemgalē, bet divi – Latgalē. Trīs no cietušajiem bija velosipēdisti, viens – elektroskrejriteņa vadītājs, bet divi – gājēji.
Par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā policija vakar aizturējusi desmit vadītājus, un visvairāk šādu pārkāpēju noķerts Rīgas reģionā un Zemgalē.
Septiņi aizturētie vadītāji pie transportlīdzekļu stūres bija sēdušies tik nopietnā reibumā, ka viņiem piemērots kriminālsods, līdz ar to konfiscēs transportlīdzekli vai piedzīs transportlīdzekļa vērtību.
Savukārt par ātruma pārsniegšanu autovadītājiem vakar noformēti 184 protokoli: Rīgas reģionā sodīti 16 autovadītāji, Vidzemē – 59, Latgalē – 50, Zemgalē – 32, bet Kurzemē – 27 transporta līdzekļu vadītāji.
Viens vadītājs sodīts par agresīvu braukšanu.
Kopumā policija vakar noformējusi 456 protokolus par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem.