Foto: Līdz mēneša beigām izlabos “kontcertdārza” kļūdu
Jūrmalas parka apmeklētāji ievērojuši drukas kļūdu, kas ieviesusies reklāmas stendā pie koncertdārza “Pūt, vējiņi!”, un aicina to novērst.
liepajniekiem.lv
Koncertdārzs “Pūt, vējiņi!” ir Liepājas Latviešu biedrības nama pārziņā.
Tas vēsta, ka reklāmas stenda izgatavotājs Reinis Kuncītis ir informēts par situāciju, un tiek solīts līdz mēneša beigām kļūdu labot.
Liepājas Latviešu biedrības nama valdes locekle Vita Hartmane stāsta, ka reklāmas stends uzlikts pagājušajā pavasarī.
Līdz šim jau reiz bija saņemtas acīgu iedzīvotāju norādes, ka ieviesusies drukas kļūda – “koncertdārzs” vietā uzrakstīts “kontcertdārzs”, taču dažādu apstākļu dēļ tas līdz šim nebija izlabots.
Tā kā māksliniekam pašam gadījusies kļūda, par tās labošanu maksa netiks prasīta, atzīmē V. Hartmane.

Mediju atbalsta fonda ieguldījums no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par sagatavoto saturu atbild portāls liepajniekiem.lv.