Piektdiena, 28. februāris Skaidrīte, Justs, Skaidra

“Lielās pūces” reitingā no Liepājas visaugstāk 1.ģimnāzija un 6.vidusskola

“Lielās pūces” reitingā no Liepājas visaugstāk 1.ģimnāzija un 6.vidusskola
18.06.2019 16:41

liepajniekiem.lv

Ata Kronvalda fonds ir noteicis jauno, 2018./2019.mācību gada skolu reitingu “Lielā pūce”, un no Liepājas skolā visaugstākos rezultātus uzrādījušas Liepājas Valsts 1. ģimnāzija un Liepājas Raiņa 6. vidusskola, informē fonda izpilddirektore Liene Liepiņa. Skolu reitings tika veidots, balstoties uz skolēnu rezultātiem valsts un atklātajās olimpiādēs, skolēnu zinātniskās biedrības konferencēs un citās valsts mēroga zinību sacensībās.

Šogad, Ata Kronvalda fonda 30 gadu jubilejā, tika atklāta jauna reitingu grupa, kurā iekļautas tikai valsts ģimnāzijas statusa skolas. Tādējādi šogad reitingā ir iekļautas 27 valsts ģimnāzijas, 74 “lielās” skolas un 144 “mazās” skolas.

Šogad lielo skolu grupā Liepājas Raiņa 6. vidusskola ieņem 16.vietu, Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskola – 30.vietu, Liepājas pilsētas 12. vidusskola – 45.vietu un Liepājas 7. vidusskola – 57 vietu. Reitinga augšgalā ir Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Rīgas Klasiskā ģimnāzija, Rīgas Franču licejs, Tukuma Raiņa ģimnāzija un Rīgas 10.vidusskola.

Valsts ģimnāziju skolu grupā Liepājas Valsts 1. ģimnāzija ieņem 15.pozīciju, bet augstāko rezultātu ieguvušas Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Āgenskalna Valsts ģimnāzija, Rīgas Valsts 2.ģimnāzija, Cēsu Valsts ģimnāzija, Rēzeknes Valsts 1.ģimnāzija.

Mazo skolu grupā mūsu skolas meklējamas saraksta lejasdaļā. Liepājas A. Puškina 2. vidusskola – 60., Liepājas Centra sākumskola – 62. Liepājas 3. pamatskola – dalītā 65. un J. Čakstes Liepājas pilsētas 10. vidusskola – dalītā 70.vietā.  

“Lielās Pūces” mērķis ir sekmēt skolu aktivitāti skolēnu talantu attīstīšanā un dot vecākiem objektīvu informāciju par skolu pieredzi un iespējām talantīgo skolēnu spēju izkopšanā.

Ata Kronvalda fonds ir nodibinājums, kura mērķis ir Latvijas talantīgāko skolēnu apzināšana un viņu izglītības sekmēšana. Fonda darbība aizsākās jau 1988. gadā un tā dibinātāji bija Izglītības ministrija, Jauno zinātnieku un speciālistu padome, jaunatnes uzņēmums ”Kontakts,” kā arī virkne jauno zinātnieku un pedagogu.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli