Otrdiena, 25. februāris Alma, Annemarija

Liepājas audžuģimenes tiksies ar Valsts prezidentu

Liepājas audžuģimenes tiksies ar Valsts prezidentu
Foto: Egons Zīverts
31.10.2017 16:27

liepajniekiem.lv

Piektdien, 3. novembrī divas Liepājas audžuģimenes kopā ar Sociālā dienesta direktori Ivetu Bartkeviču dosies uz Latvijas Valsts prezidenta rīkoto Bāreņu dienai veltīto tikšanos Rīgas pilī. Tikšanās veltīta audžuģimenēm, adoptētājiem un aizbildņiem, portālam ziņoja Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Sociālā dienesta sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.

Liepāju šajā tikšanās reizē pārstāvēs divas audžuģimenes ar ilggadēju pieredzi – Indras Puļķes un Inetas Pavļukas ģimenes.

Inetai Pavļukai audžuģimenes statuss ir kopš 2005. gada. Šobrīd viņa audzina septiņus audžubērnus no 2 līdz 16 gadu vecumam. Savukārt Indra Puļķe audžuģimenes statusā ir kopš 2008. gada. Viņa ir aktīva audžumamma, kura uzņemas rūpes arī par pašiem mazākajiem bērniņiem jau zīdaiņa vecumā.

Šogad uz tikšanos aicināts īpaši daudz audžuģimeņu. Tikšanās laikā tiks uzklausīti bērnu un ģimeņu stāsti, cildināta ģimeņu drosme, pašaizliedzība un ziedošanās Latvijas bērnu labā. Labklājības ministrs Jānis Reirs informēs par uzsāktajām un plānotajām iniciatīvām, pilnveidojot valsts atbalsta sistēmu un uzsākot darbu pie specializēto audžuģimeņu izveides. Klātesošos uzrunās arī Latvijas Baptistu draudžu savienības bīskaps Pēteris Sproģis.

“Bāreņu dienā mēs gribam pateikties ģimenēm, kas atradušas iespēju savās mājās uzņemt bez vecāku gādības palikušus bērnus un devušas viņiem sirds siltumu. Mēs vēlamies arī teikt paldies institūciju darbiniekiem un ikvienam, kurš sniedz atbalstu grūtībās nonākušajām ģimenēm un bērniem,” saka Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli