Sestdiena, 29. augusts Aiga, Armīns, Vismants
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Liepājas Latviešu biedrības nams aicina uz dāliju izstādi

Iedzīvotāji aicināti apskatīt graciozos dāliju ziedus Liepājas Latviešu biedrības namā, kur no 11. līdz 13. septembrim notiks šīs sezonas ziedu izstāžu cikla noslēdzošā izstāde.

Liepājas Latviešu biedrības nams aicina uz dāliju izstādi
Foto: Publicitātes
04.09.2025 10:40

liepajniekiem.lv

Tā būs kā izskaņas akords vasaras ziedu ciklam, kas priecēja liepājniekus un pilsētas viesus ar ziedu bagātību visas vasaras garumā, vēsta biedrības nama mārketinga un sabiedrisko attiecību speciāliste Kristena Sokolovska.

Dālijas ir pārejas ziedi, tās uzzied vasaras beigās, atnesot rudens krāsu bagātību.

To smalko ziedu toņi sniedzas no maigām pasteļrozā līdz spilgti sarkanām, saulaini dzeltenām un pat kontrastējošām divkrāsu kombinācijām.

Katram ziedam ir savs tēls, kas mēdz būt rotaļīgs, majestātisks vai eleganti atturīgs.

Ziedi var būt mazi un smalki vai arī ļoti lieli un pilnskaraini – dažas šķirnes pat sasniedz šķīvja lielumu.

Izstādē dāliju burvību prezentēs pieredzējušās audzētājas Rita Zaļā un Elīna Zaļā no ZS “Žvīgursalas” no Bauskas un Valmieras, kuru selekcionētās šķirnes guvušas panākumus starptautiskos konkursos.

Savukārt Evita Puzāne no Olaines demonstrēs savu loloto šķirņu kolekciju, īpaši izceļot dāliju dekoratīvo un estētisko vērtību.

Izstādi papildinās mākslinieces Aijas Princes gleznu ekspressizstāde “Rudens ziedu gleznas”.

Mākslinieces darbi eļļas tehnikā ir kā krāsu saruna ar skatītāju – ar dabas noskaņu smalkumu, kas ienes telpā mieru, siltumu un harmoniju.

Ziedu izstādes darba laiki: 11. septembrī no pulksten 12 līdz 19, 12. septembrī no pulksten 10 līdz 19, 13. septembrī no pulksten 10 līdz 18.

Ieeja izstādē ir bez maksas.

Šobrīd aktuāli

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz