Liepājas metalurgs – Blāzma 6:0 (5:0)

04.07.2009 18:54

Latvijas virslīgas SK “Liepājas metalurgs” futbolisti savā laukumā pārliecinoši uzvarēja Rēzeknes komandu “Blāzma” – 6:0 (5:0).

“Liepājas metalurga” sākumsastāvs: Spole – Zirnis, Jemeļins, Tamošausks, Kļava – Kastners, Kožokars, Rafaļskis, Kirhners – Prohorenkovs, Grebis.

Mača pirmajā pāris minūtēs viesiem izdevās izrādīt cienīgu pretestību metalurgiem, kas spēlēja bez trim komandas līderiem – Ģirta Karlsona, Denisa Ivanova un Pāvela Surņina. Tiesa rēzekniešiem varēšanas pietika tikai ļoti neilgam laikam, un jau ļoti drīz spēles intriga bija zudusi. Mūsējie bija ieslēguši viesus viņu aizsardzība zonā un pirmo 45 minūšu laikā piecreiz pārspēja kādreizējo metalurgu Aleksandru Vlasovu.

Divreiz skaisti un rezultatīvi sitieni ar galvu padevās Kristapam Grebim, bet pa reizei precīzi bija Maksims Rafaļskis, Daniels Kastners un Andrejs Prohorenkovs. Pozitīvi bija tas, ka metalurgi arī ieguvuši tik ievērojamu pārsvaru neslāpēja savu jaudu uzbrukumā.

Otrajā puslaikā uguņošana metalurgu izpildījumā izpalika. Protams, ka saņēmušies bija viesi, mūsējo sniegumu mazliet atšķaidīja trīs spēlētāju maiņas, bet spēles prakses došanai dublieriem Denisam Rakelam, Jevgēņijam Golovinam un Vladimiram Kamešam ilgtermiņā vajadzētu dot vairāk labuma nekā vēl kādi pieci gūti vārti. Gluži bez iespējām jau mūsējie nebija, bet vienā epizodē bumba pēc Grebja sitiena ar galvu trāpīja pa vārtu stabu. Pašā pamatlaika izskaņā Grebis pēc Prohorenkova piespēles tomēr guva savus trešos vārtus spēlē un 18 šajā sezonā.