Liepājas metalurgs – Brest 5:3 (2:1, 1:0, 2:2) (spēle beigusies)

01.10.2009 18:58

Baltkrievijas hokeja čempionāta spēlē Liepājā metalurgi pārspēja HK “Brest”.

Pirmajās minūtēs aktīvāk darbojās mājinieki, kas pirmajā periodā kopumā uzbruka aktīvāk nekā viesi. Tomēr rezultātu atklāja tieši brestieši, kam nedaudz palīdzēja arī veiksme.
Metalurgi gan nemetās atspēlēties pa galvu pa kaklu, tomēr drīz vien atspēlējās. Bajaruns apslidojot vārtus, ar nūjas neērto pusi raidīja ripu vārtos, un 11.minūtē rezultāts kļuva 1:1.
Savukārt vadībā metalurgus izvirzīja Grāvītis, kurš, veicis iespaidīgu soloreidu pa labo malu, no vārtu priekšas izvirzīja mūsējos vadībā.

Otrajā periodā spilgtu epizožu netrūka abu komandu izpildījumā. Liepājnieku labā trešos vārtus varēja gūt jaunais Mickēvičs, kurš, apmetis pusapli pa vidusszonu, izspraucās starp diviem brestiešiem, nozaga ripu, tiesa vārtsargu pārspēt neizdevās.
Viesu sastāvā aktīva trešās maiņas uzbrucēji Kuļevičus un Koļubakins, kas 29.minūtē beizmantoja vairākas labas vārtu gūšanas iespējas. Mūsējiem līdzīga neveiksme 33.minūtē piemeklēja Mamonovu, tomēr bez vārtu guvuma liepājnieki pēdējā atpūtā nedevās. Pirmo spēli pēc savainojuma izārstēšanas aizvadošais Juris Ozols 19.minūtē vairākumā no zonas vidus panāca 3:1.

Pēdējā trešdaļā viesi gan vēlreiz centās atspēlēties, tomēr viņu centienus drīz vien apslāpēja Jāņa Puriņa precīzais metiens 43.minūtē (4:1) un Venta Feldmaņa šāviens 45.minūtē (5:2). Pēc izvirzīšanās vadībā ar 5:1 mūsējie atslābinājās, kas brestiešiem perioda vidū pusminūtes laikā ļāva pietuvoties līdz 3:5, tomēr metalurgi atguva spēles grožus un droši aizvadīja maču līdz uzvarai.