Liepājas metalurgs – Rīga 2000 7:4 (3:0, 4:1, 0:3). Spēle beigusies

22.02.2009 13:40

SK “Liepājas metalurgs” hokejisti Baltkrievijas čempionāta spēlē pēc otrās trešdaļas ar 7:1 ir vadībā pret komandu “Rīga 2000”. Abu komandu spēles pirmajā trešdaļā nebija sevišķi straujš, bet liepājniekiem ar to pietika, lai jau pirmajā periodā iegūtu drošu pārsvaru. Viss sākās ar Lelena precīzo metienu no vārtu priekšas – 1:0, perioda vidū 2:0 panāca Ozols, bet 15.minūtē ar atkārtotu raidījumu 3:0 panāca Āboliņš.

Otrajā periodā abas komandas ievērojami kāpināja tempu. Metalurgi turpināja palielināt savu pārsvaru un Uģi Avotiņu joprojām pārspēja no vārtu priekšas. Pēc Mamonova, Fiļimonova, un Oļhovceva liepājnieki izvirzījās vadībā ar 6:0. Liepājā dzimušais Hartmanis 19.minūtē viesiem vienus vārtus atguva, bet jau pēc 29 sekundēm Mamonovs guva savus otros vārtus spēlē un atguva sešu ripu pārsvaru – 7:1.

Komentāri

Harals Vasiļjevs (“Rīga 2000”):
– Bez šaubām pretinieki vinnēja pelnīti. Mums ir tik nopietnas problēmas ar sastāvu, ka vienam no uzbrucējiem nācās spēlēt aizsarga pozīcijā. Metalurgi apņēmīgi parādīja, ka mums nav šances uzvarēt, bet spēles izskaņā pārkārtojām virknējumus, uzlabojās sapratne un zaudējām ar cienīgu rezultātu.

Vladimirs Golubovičs (“Liepājas metalurgs”):
– Kustības ziņā abas komandas izskatījās diezgan labi, uzbrukumā puiši nospēlēja tā, kā viņus lūdzu to darīt – agresīvi jau no paša mača sākuma.