Ceturtdiena, 20. februāris Smuidra, Vitauts, Smuidris

Liepājas Neredzīgo biedrība saņem balvu par ieguldījumu sabiedrības saliedēšanā

Liepājas Neredzīgo biedrība saņem balvu par ieguldījumu sabiedrības saliedēšanā
Foto: LETA
04.12.2013 20:54

LETA

Sabiedrības vienotības balva šogad piešķirta Innai Davidovai par ilglaicīgu un sistemātisku darbību sabiedrības integrācijas veicināšanā, aģentūrai LETA pavēstīja Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) sabiedrisko attiecību speciālists Ralfs Spāde.

Jau vairāk nekā 15 gadus ar savu darbību Davidova centusies radīt cilvēkos nemainīgu vērtību izjūtu, norāda Spāde.

Pasniegtas arī vairākas veicināšanas balvas. Balvu “Par ieguldījumu sabiedrības saliedēšanā” saņēma Liepājas Neredzīgo biedrība, kas sniegusi būtisku ieguldījumu Liepājas un Latvijas labiekārtošanā – cilvēkiem ar invaliditāti tiek nodrošināta arvien lielāka vides pieejamība.

Balvu “Par ieguldījumu iecietības veicināšanā” saņēma režisors Kaspars Goba, kurš ar rūpīgu un ilgstošu darbu devis sabiedrībai iespēju palūkoties no cita skatpunkta uz dažādām sabiedrības grupām.

Balvu “Par radošu pieeju sabiedrības vienotības stiprināšanā” saņēma režisore Kristīne Klētniece-Sika, kas ar savu darbību Iļģuciema sieviešu cietuma teātra studijā devusi iespēju ieslodzītajām iepazīties ar latviešu un cittautu literatūras klasiķu darbiem.

Sabiedrības vienotības balvas pasniegšanas ceremonija notika jau devīto gadu, un tajā godalgas saņēma organizācijas un cilvēki, kas pelnījuši pateicību par savu darbu sabiedrības integrācijas jomā.

Balvas mērķis ir veicināt sabiedrības integrāciju un iecietību sabiedrībā, popularizējot atsevišķu personu vai organizāciju veikumu šajās jomās. SIF sekretariāta direktore Aija Bauere norāda, ka šī ir iespēja sabiedrībai uzzināt par cilvēkiem, kas palīdz citiem justies piederīgiem mūsu straujo pārmaiņu skartajā sabiedrībā.

Kopumā kopš 2002.gada balva pasniegta 30 pazīstamiem cilvēkiem un organizācijām gan par veikumu visas valsts mērogā, gan par veikumu vienas pašvaldības vai vienas organizācijas mērogā.

“Ar balvas piešķiršanu SIF vēlas akcentēt laureātu vērtību pasauli un to, kas motivējis cilvēkus strādāt sabiedrības integrācijai. Motivācija darīt labu līdzcilvēkiem, savam pagastam, pilsētai vai valstij, motivācija palīdzēt nelaimē nokļuvušajiem citur pasaulē ir tas gara spēks, ko SIF vēlas cildināt. Ar Sabiedrības vienotības balvas pasniegšanu ceram šo gara spēku stiprināt, aizraujot arī citus sekot balvas laureātu piemēram,” norāda fonda pārstāvji.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli