Otrdiena, 25. februāris Alma, Annemarija

Liepājas Reģionālās slimnīcas ārstu kolektīvam pievienosies jauni rezidenti

Liepājas Reģionālās slimnīcas ārstu kolektīvam pievienosies jauni rezidenti
Foto: liepajniekiem.lv
24.10.2019 15:02

liepajniekiem.lv

Sākoties jaunajam mācību gadam, septiņi Liepājas Reģionālās slimnīcas rezidenti uzsāks apmācības valsts apmaksātās budžeta vietās, un tie ir – internists, ķirurgs, anesteziologs-reanimatologs, pediatrs, pediatrs ar tālāku apmācību neonatoloģijā, algologs un ģimenes ārsts, portālu informēja medicīnas iestādē.

Savukārt divi trešā kursa rezidenti (pediatrs, LOR) noslēguši līgumu ar slimnīcu par turpmāko sadarbību, bet divas ārstes ir uzsākušas apmācības maksas rezidentūrā ginekologa un radiologa specialitātē.

Paredzams, ka visi šie jaunie ārsti jau tuvākā nākotnē pievienosies Liepājas Reģionālās slimnīcas ārstu kolektīvam.

Pamatojoties uz noslēgto līgumu ar Rīgas Stradiņa universitāti, kopumā 70 sestā kursa studenti līdz šī gada beigām Liepājas Reģionālajā slimnīcā izies praktiskās apmācības tādās specialitātēs kā ķirurģija, anestezioloģija un kardioloģija.

Paši studenti saka, ka viņi ir ļoti apmierināti gan ar iegūtajām zināšanām, gan ar Liepājas slimnīcā esošajiem darba apstākļiem. Turklāt vairāki topošie medicīnas speciālisti jau ir izteikuši vēlmi pēc sestā kursa beigšanas kļūt par Liepājas Reģionālās slimnīcas rezidentiem. Vairāki no viņiem, piemēram, topošais kardiologs, ķirurgs, anesteziologs-reanimatologs jau ir noslēguši nodomu līgumu.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli