Piektdiena, 21. februāris Eleonora, Ariadne

Liepājnieks – gada farmaceits

Liepājnieks – gada farmaceits
Foto: Egons Zīverts
18.03.2019 07:00

"Kurzemes Vārds"

Pagājušajā ceturtdienā kultūras pilī “Ziemeļblāzma” Rīgā norisinājās nozīmīgākais gada notikums medicīnas nozarē – “Gada balvas medicīnā 2018” pasniegšanas ceremonija, kuru organizē Latvijas Ārstu biedrība. Balvas tika pasniegtas 15 nominācijās un viena no tā atceļojusi arī uz Liepāju.

Balsošana par labākajiem mediķiem norisinājās no 14. janvāra līdz 28. februāri, un par speciālistiem astoņās nominācijās varēja balsot tieši Latvijas iedzīvotāji. Šogad nomināciju saraksts tika papildināts ar divām līdz šim nebijušām – “Gada ģimenes ārsts” un “Gada ārsts speciālists”, sniedzot iespēju atsevišķi balsto par tiem ārstiem, kas strādā dažādās speciālitātēs poliklīnikās, praksēs vai slimnīcās.

Tomēr liepājnieks Lauris Bernāns balvu saņēmis vienā no ilggadīgajām nominācijām – “Gada farmaceits”. Aptieka ir tā vieta, kur pacienti vēršas visdažādāko palīdzību meklējot un atbildēt, atbalstīt šos cilvēkus ir Laura aicinājums. Šobrīd farmaceits strādā Liepājas “Euroaptiekā”, Lielā ielā 13, taču nākotnē sapņo pats par savu aptieku.

Šogad balsotāju aktivitāte bijusi īpaši augsta, čaklākie balsotāji gan sastopami otrajā Latvijas malā – Latgalē. Kopumā sabiedrības balsojumā paldies teikts 2746 dažādiem medicīnas speciālistiem.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli