Sestdiena, 4. aprīlis Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds

Liepāju darba vizītē apmeklē Igaunijas vēstnieks

Liepāju darba vizītē apmeklē Igaunijas vēstnieks
Foto: liepaja.lv
18.04.2018 13:39

liepajniekiem.lv

Trešdien, 18. aprīlī, Liepājā darba vizītē ieradās Igaunijas vēstnieks Teniss Nirks (Tõnis Nirk), lai tiktos ar Liepājas domes vadību.

Vizītes laikā vēstnieks tikās ar Liepājas domes priekšsēdētāju Uldi Sesku, priekšsēdētāja vietnieku izglītības, kultūras un sporta jautājumos Ati Deksni, priekšsēdētāja vietnieku tūrisma un investīciju jautājumos Ģirtu Kronbergu, kā arī Attīstības pārvaldes vadītāju Mārtiņu Ābolu. Domē viesojās arī Vēstniecības vadītāja vietniece Merje Stanciene (Merje Stanciene) un Igaunijas Konsuls Tarmo Punniks (Tarmo Punnik), portālam vēstīja Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Čabikina.

Jau darba vizītes sākumā vēstnieks norādīja, ka redz Liepāju kā strauji augošu un attīstītu pilsētu, īpaši izceļot ostas un industriālās ražošanas izaugsmi. Vēstnieks atzina, ka pilsētai ir milzīgs attīstības potenciāls, tāpēc vēlējās par pilsētu uzzināt pēc iespējas vairāk.

Tikšanās laikā Igaunijas vēstniecības pārstāvji tika iepazīstināti ar aktualitātēm Liepājas pilsētas kultūras dzīvē un dažādām sabiedriskās dzīves sfērām, sociālekonomisko situāciju, tūrisma jomu, pilsētas attīstību, speciālās ekonomiskās zonas, lidostas attīstības un uzņēmējdarbības aktualitātēm, kā arī investīciju iespējām Liepājas pilsētā.

Pastiprinātu interesi Nirks izrādīja par ekonomiskās un industriālās attīstības, uzņēmējdarbības un nodarbinātības jautājumiem, kā arī par medicīniskā tūrisma un SPA jomu. Domes priekšsēdētājs Uldis Sesks vēstniecības pārstāvjiem pastāstīja par pilsētas loģistikas, ostas un speciālās ekonomiskās zonas sniegtajām priekšrocībām uzņēmējdarbības veicināšanā un ārzemju uzņēmēju piesaistīšanā, un par SPA jomas attīstīšanas mērķiem. Savukārt Attīstības pārvaldes vadītājs Mārtiņš Ābols stāstīja par mērķtiecīgo darbu dažādu pilsētas attīstību veicinošu projektu realizācijā. Tāpat vēstniecības pārstāvji pozitīvi novērtēja līdzšinējo Karostas teritorijas attīstību, kā arī nākotnes ieceres būvēt tenisa halli un slēgto futbola halli.

Darba vizītes ietvaros vēstniecības delegācija aplūkoja Liepājas ostu, viesojās industriālā parkā ”Vecās Ostmalas Biznesa Parks” un tikās ar tā uzņēmuma SIA ”VIA-S” pārstāvi Jāni Akerfeldu, ciemojās uzņēmumā SIA ”WOOLY WORLD”, kā arī apmeklēja koncertzāli ”Lielais dzintars”.

Foto galerija

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli