Ceturtdiena, 20. februāris Smuidra, Vitauts, Smuidris

“Lūdzu, aizberiet ieplaku!” Neiznāca…

“Lūdzu, aizberiet ieplaku!” Neiznāca…
10.11.2012 07:00

Vīri, kas pa Liepāju pārvietojas ratiņkrēslos, nupat ir no sirds dusmīgi uz Liepājas domes darbiniekiem. Viņi nevairās skarbu vārdu un saka: “Viņi mūs piemānīja!” Runa ir par gājēju un riteņbraucēju celiņu pie “Daugavas” stadiona rezerves laukuma. Konkrētāk – par šī celiņa slīpumu.

Celiņu gar stadionu tieši pašlaik rekonstruē. “Būs skaisti, kad pabeigs,” saka darba veicēji. Ratiņkrēslā sēdošais Gunārs Kaimiņš piekrīt: būs jau arī! Taču viņš ir dusmīgs. Kad darbi vēl nebija sākti, viņš un vēl citi ratiņkrēslos sēdošie sazinājušies ar Attīstības pārvaldes vadītāju Vilni Vitkovski, lai ieteiktu, ko šai vietā vajag izdarīt, lai ratiņkrēslos sēdošajiem atvieglotu dzīvi.

Ratiņkrēslā sēdošais Jānis Kupšis atceras, ka Vitkovskis nosūtījis pie domes izpilddirektora vietnieka Didža Jēriņa. Abas amatpersonas atzinušas: jā, ratiņkrēslos sēdošo vīru ieteikumu varot ņemt vērā. Taču nekā nebija! Uz celiņa notiek intensīvi bruģēšanas darbi, bet ieplaka tā arī palikusi neaizpildīta. Un līdz ar to kāpums kalniņā nav kļuvis ne par matu lēzenāks.

V. Vitkovskis nenoliedz, ka ar ratiņkrēslos sēdošajiem cilvēkiem ir runājis par šīs vietas labiekārtošanu, taču neko vairāk par šī projekta virzību teikt nezināja. Toties sīki un smalki to bija gatavs skaidrot D. Jēriņš. “Diemžēl iepazīstoties ar situāciju uz vietas, ir skaidrs, ka ieplakas vienkāršota aizbēršana situāciju šai vietā neatrisinātu,” viņš skaidro, kāpēc vīru lūgumu tomēr nav bijis iespējams īstenot.

“Kurzemes Vārds”

Andra Gertsona foto

Vietā, kur ratiņkrēslos sēdošie vīri lūdza izlīdzināt ieplaku, strādnieki jau klāj bruģi. Un tas nozīme, ka nekas tur vairs nav grozāms.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli