Sestdiena, 22. februāris Rigonda, Adrians, Ārija, Adriāna, Adrija

Masveida bedrīšu lāpīšanai vēl par aukstu, lāpa avārijas bedres

Masveida bedrīšu lāpīšanai vēl par aukstu, lāpa avārijas bedres
Foto: liepajniekiem.lv
16.03.2017 07:06

liepajniekiem.lv

Lasītāji portālam ziņo, ka Liepājā sākta bedrīšu lāpīšana ielās. Portāls noskaidroja, ka patlaban lāpa avārijas bedres – dziļas un asas bedres asfaltā, kas rada draudus satiksmes drošībai. To ar vairākām tehnoloģijām – auksto asfaltu vai bruģakmeņiem – dara arī ziemas apstākļos, bet masveidā bedrīšu lāpīšanai vēl par aukstu. 

Kā skaidro Liepājas pilsētas pašvaldības iestādes (LPPI) ”Komunālā pārvalde” Sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls, asfaltbetona segumā radušās bedres ziemas sezonā tika un vēl joprojām tiek labotas ar auksto asfaltu. 

”Betona bruģakmens brauktuves segumos izmantots vietās, kur komunikāciju pievadu izbūves dēļ ziemas sezonā nav bijusi iespēja atjaunot ar karsto asfaltu,” viņš skaidro un uzsver: ”Šādi “ķieģelīši” ir tikai pagaidu risinājums! Asfalta klājums tiks atjaunots, tikko būs piemēroti laika apstākļi.”

Arī šogad ziemas sezonā ar auksto asfaltu tiek labotas avārijas bedres. Tās ir vietas, kuru remontu nav iespējams atlikt līdz pavasarim. Bedrīšu remonts ar auksto asfaltu veikts Atmodas bulvārī, Krūmu ielā, uz Tramvaja tilta, Ventspils ielā, 14.novembra bulvārī, Ezera ielā, Katoļu ielā, Malkas ielā, Peldu ielā, Kr Valdemāra ielā u.c.

Plānveida bedrīšu remonts sāksies pēc piemērotu laika apstākļu iestāšanās. Proti, diennakts gaisa temperatūrai nostabilizējoties ap plus 5 līdz 10 grādu robežās pēc Celsija. 

Jautāts, cik daudz līdzekļu šogad plānots atvēlēt bedrīšu remontam, kā arī, vai ir pārpalikums no ziemas naudām, A.Štāls skaidro: ”Šis jautājums tiks precizēts, beidzoties ziemas sezonai – pēc 15.aprīļa. Šobrīd rēķināmies ar finansējumu aptuveni 700 000 eiro apmērā.”

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli