Sestdiena, 20. jūnijs Rasa, Rasma, Maira
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

“Mazajā akadēmijā” notiks lekcija par mūzikas terapiju

“Mazajā akadēmijā” notiks lekcija par mūzikas terapiju
19.10.2010 09:45

Šo ceturtdien, 21. oktobrī, Liepājas Universitātes (LiepU) Mūžizglītības nodaļa atsāk populārzinātnisko lekciju ciklu “Mazā akadēmija” ar lekciju “Mūzikas terapija izglītībā, veselībā un sociālajā aprūpē”.

Lekciju vadīs Mg.muz., Mg.sc.sal., studiju programmas “Mūzikas terapija” direktore Mirdza Paipare.

Lekcijā klausītājiem būs iespēja gūt ieskatu par mūzikas terapiju kā jaunu nozari medicīnas tehnoloģiju jomā, kura veiksmīgi pielietojama arī izglītībā un sociālajā aprūpē.

”Mazās akadēmijas” lekcija klausītājiem ir bez maksas. Tā notiks Liepājas Universitātes galvenajā studiju korpusā Lielajā ielā 14, 437. telpā un ilgst no plkst. 17:00 līdz 18:30.

Pieteikšanās pa tālruni 634 25477 (Viktorija Jeļcova) vai rakstot uz e-pasta adresi: [email protected].

Ieva Meniķe

 

Šobrīd aktuāli

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz