Ceturtdiena, 27. februāris Līva, Līvija, Andra

Metodiskā centra izveidei Ģimnāzijā nepieciešami papildus 30 tūkstoši eiro

Metodiskā centra izveidei Ģimnāzijā nepieciešami papildus 30 tūkstoši eiro
Foto: liepajniekiem.lv
13.12.2018 17:36

liepajniekiem.lv

Liepājas pilsētas domes deputāti šodien, 13.decembrī, notikušajā domes Finanšu komitejas sēdē konceptuāli atbalstīja grozījumu izdarīšanu Liepājas pilsētas domes lēmumā ”Par projektu ”Liepājas Valsts 1. ģimnāzijas attīstība par metodisko centru STEM un IKT jomā””, jo nepieciešami papildu līdzekļi.

Izglītības pārvaldes vadītāja Kristīne Niedre-Lathere skaidroja, ka lēmums nepieciešams, lai apstiprinātu projekta izdevumu gala summu pēc Centrālās finanšu un līgumu aģentūras (CFLA) maksājuma pieprasījuma apstiprināšanas projektam: ”Gala summu veido projekta iesniegumā CFLA minētās izmaksas, kas tika precizētas pēc visu iepirkumu veikšanas un CFLA vēstule pēc maksājuma pieprasījuma apstiprināšanas.”

Pēc CFLA maksājuma pieprasījuma apstiprināšanas projekta kopējās izmaksas ir 2 083 831,69 eiro, no kurām Eiropas Reģionālā attīstības fonda finansējums sastāda 85% jeb 1 427 927,10 eiro, Valsts budžeta dotācija pašvaldībām – 3,75% jeb 62 996,78 eiro, Liepājas pilsētas pašvaldības līdzfinansējums – 11,25% jeb 188 990,35 eiro.

Pēc K.Niedres-Latheres teiktā starpība ir aptuveni 30 000 eiro.

Portāls jau informēja, ka investīciju projekts ”Liepājas Valsts 1. ģimnāzijas attīstība par metodisko centru STEM un IKT jomā” ir vērsts uz izglītības pakalpojumu kvalitātes un pieejamības paaugstināšanu.

”Liepājas Valsts 1.ģimnāzija ir vislabāk aprīkotā izglītības iestāde, kuras funkcijās ietilpst citu Liepājas vispārizglītojošo skolu konsultēšana izglītības standarta ieviešanas jautājumos, darbs ar skolēnu zinātniski pētnieciskajiem darbiem, skolotāju tālākizglītības un talantīgo skolēnu izaugsmes veicināšanā,” tā Izglītības pārvaldes vadītāja.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli