Piektdiena, 24. janvāris Krišs, Eglons, Ksenija, Egle

Metu konkursā Kārļa Zāles laukuma pārveidošanai iesniegti divi piedāvājumi

Metu konkursā Kārļa Zāles laukuma pārveidošanai iesniegti divi piedāvājumi
Foto: Egons Zīverts
25.02.2019 11:54

LETA

Liepājas pašvaldības izsludinātajā metu konkursā Kārļa Zāles laukuma pārveidošanai iesniegti divi piedāvājumi, aģentūrai LETA pastāstīja Liepājas pilsētas Būvvaldes pārstāvis Aigars Štāls.

Konkursa žūrija vērtē iesniegtos piedāvājumus. Plānots, ka rezultāti varētu tikt paziņoti nākamajā nedēļā.

Jau ziņots, ka pašvaldība rīkoja metu konkursu Kārļa Zāles laukuma pārveidošanai par kvalitatīvu, ilgtspējīgu, vizuāli pievilcīgu, funkcionālu, drošu un ērti lietojamu publisko ārtelpu.

Metu konkursa dalībniekiem bija jāizstrādā un jāiesniedz Kārļa Zāles laukuma telpiskā koncepcija un būvprojekta piedāvājums.

Ar konkursa uzvarētāju vai uzvarētājiem, ko noteiks žūrija, notiks sarunu procedūra par būvprojekta izstrādāšanu atbilstoši projektēšanas uzdevumam “Degradēto teritoriju revitalizācija uzņēmējdarbības vajadzībām posmā no Jaunā tilta līdz Graudu ielai, Liepājā”. Būvprojektu pašvaldība ir paredzējusi īstenot, piesaistot Eiropas Savienības struktūrfondu līdzekļus.

Metu konkursa teritorija ir sadalīta trīs zonās, un katrā no tām jāatrisina noteikti telpiskās plānošanas uzdevumi, kas būvdarbu rezultātā ļautu radīt mūsdienīgu pilsētvidi, vienlaikus saglabājot sasaisti ar blakus esošajām zonām.

Metu konkursa balvu fonds ir 9000 eiro.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)