Ceturtdiena, 2. aprīlis Imgarde, Irmgarde

Mūžībā devusies Irēna Opšteine

Mūžībā devusies Irēna Opšteine
Foto: liepajniekiem.lv
08.07.2016 15:25

liepajniekiem.lv

Šodien Mūžībā devusies bijusī Liepājas pilsētas domes deputāte Irēna Opšteine, vēsta portāla rīcībā esošā informācija.

Kā vēsta Liepājnieku biogrāfiskā vārdnīca, Irēna Opšteine dzimusi 1946.gada 18.maijā Rīgā. 1971.gadā absolvējusi Viļa Lāča Liepājas Valsts pedagoģisko institūtu.

Visu savu darba mūžu bijusi saistīta ar izglītības sfēru. No 1976.līdz 1982.gadam bijusi Liepājas 10.vidusskolas direktora vietniece. No 1982.līdz 1989.gadam – Liepājas Pionieru nama, tagad – Bērnu un jaunatnes centra direktore. Latvijas izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības Liepājas pilsētas padomes priekšsēdētāja..

Ilggadēja Liepājas pilsētas Domes deputāte. Pilsētas attīstības komitejas un Izglītības, kultūras un sporta komitejas locekle. Liepājas pilsētas Domes Trīspusējās konsultatīvās padomes locekle kā Liepājas Arodbiedrību centra pārstāve.

Liepājas Arodbiedrības centra padomes locekle. Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības (LBAS) padomes locekle. Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) valdes locekle un LIZDA padomes locekle.

Brīvajā laikā patika sportiskas aktivitātes dabā.

Kā portālu informēja tuvinieki, I.Opšteines izvadīšana notiks piektdien, 15.jūlijā, pulksten 14 no Liepājas Lutera (akmens) baznīcas. Zemes klēpī I.Opšteini guldīs Liepājas Centrālkapos.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli