Trešdiena, 23. jūnijs Līga
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Uzticamas un aktuālas ziņas šajā laikā ir ļoti svarīgas!

Piesakies paziņojumiem un esi informēts par būtiskākajiem notikumiem Liepājā!

Pieteikties

Nevis parastas, bet LIELISKAS klašu audzinātājas

Nevis parastas, bet LIELISKAS klašu audzinātājas
19.05.2008 07:05

Atslēgvārdi

Liepājā veidojas jauna tradīcija. Jau otro gadu Klašu audzinātāju metodiskā apvienība un Bērnu un jauniešu centrs ar Izglītības pārvaldes atbalstu rīko konkursu, kurā nosaka lieliskāko klašu audzinātāju. Konkursa pamatā ir pašu audzēkņu attieksme, kuru viņi pauž, uzrakstot vēstuli par savu audzinātāju. Vispirms vērtēšana notiek skolās, un tad labākos izvirzīta uz pilsētas kārtu.

Tur piedalās audzinātāji kopā ar savu klasi un, pildot dažādus uzdevumus, parāda prasmi kopīgi rīkoties, sastrādāties un saprasties.

Pedagogus un viņu klases vērtēja žūrija, kurā bija Izglītības pārvaldes, Bērnu un jauniešu centra, kā arī sponsora – “Nordea” bankas Liepājas filiāles pārstāvji, sociālie pedagogi un skolu psihologi.

“Nav tik viegli panākt, lai bērni uzrakstītu vēstuli par savu audzinātāju, tāpēc jūs visi ar to vien esat lieliskie audzinātāji,” apbalvojot konkursa uzvarētājus, uzsvēra Izglītības pārvaldes vadītāja Ludmila Molčanova. Konkursa nobeigumā apbalvoja astoņpadsmit skolotājas, tā apliecinot, ka viņas tik tiešām saviem klases bērniem ir kā otrās mammas, jo otrie tēti – klašu audzinātāji – nedominēja.

Par laureātēm atzina pa divām audzinātājām no sākumskolas, pamatskolas un vidusskolas klašu grupām. Lieliskās audzinātājas ir: 3.pamatskolas 3.a klases audzinātāja Irina Ņižeļska, 15.vidusskolas 2.d logopēdijas klases audzinātāja Jana Jansone, 1.ģimnāzijas 8.c klases audzinātāja Aira Mazure, 15.vidusskolas 6.c klases audzinātāja Dina Vilciņa, J.Čakstes Liepājas 10.vidusskolas 12.a klases audzinātāja Jolanta Klamere, A.Puškina 2.vidusskolas 12.e klases audzinātāja Olga Maikova.

Konkursa “Lieliskais klases audzinātājs” vēstuļu fragmenti

Olga Ļemeševa (3.pamatskolas 7.klase)
Olga Petrovna nekad nav vienaldzīga pret tiem, kam ir slikti. Viņai mājās ir kaķēns, kuru ļauni un bezsirdīgi cilvēki bija pametuši uz ielas, bet mūsu skolotāja viņu pieņēma savā ģimenē. Tagad tā ir liela kaķene, kura ļoti mīl savu saimnieci.

Mēs ļoti lepojamies un mīlam savu klases audzinātāju.

7.klase

Aira Mazure (1.ģimnāzijas 8.c klase)
Mūsu skolā jau daudzus gadus strādā kāda īpaša skolotāja. Viņa ir stingra un nelokāma un spēj ieviest disciplīnu jebkur un neļauj palaisties slinkumā un kaut ko padarīt pa roku galam. Nekad nekrīt panikā, vienmēr domā un rīkojas loģiski, lietām pieiet ar veselīgu ironiju. Vienmēr par visu ir savs viedoklis.

Allaž eleganta, prot izvilkt kvadrātsakni pat no 9040776889 un, pats galvenais, savaldīt tādus zvērus kā 8.c klase!

8.c klase

Dina Vilciņa (15.vidusskolas 6.c klase)
Dinai Vilciņai pieder mūsu mīlestība. No visām skolotājām viņa vislabāk var stundās mūs nomierināt, kad trokšņojam. Kad viņa mums ir blakus, mēs skolā jūtamies drošāk. Mēs jau nesakām, ka skolotāja vislabākā uz pasaules, bet ir viens BET, mēs viņu mīlam visvairāk no visām skolotājām.

Kā māmulīte viņa mums,
Katru samīļo, ja skumst.
Zina, kā mūs iepriecināt.
Pati sevi netaupīja,
Balti mūs audzinot.

6.c klase

Valda Ozoliņa (Raiņa 6.vidusskolas 5.b klase)
Valda Ozoliņa ir ļoti mīļa un jauka. Viņa palīdz, kad nezinām, ko darīt, vienmēr ir klāt, kad esam saskumuši. Ja vajadzīgs, skolotāja var būt arī barga. Prot ievest kārtību. Arī ar vecākiem viņa satiek, un visiem viņa patīk!

Mūsu klase varbūt nav visdraudzīgākā, bet skolotāja prot izdarīt tā, lai mēs cits citu aizstāvētu un būtu kā viena ģimene. Skolotāja ir vienkārši SUPERRRR!!

5.b klase

Līga Kalugina (A.Puškina 2.vidusskolas 8.e klase)
Viņa ir mūsu mīļākā skolotāja. Skolotāja Līga vienmēr uzmanīgi seko mūsu sekmēm, nepieļauj neattaisnotus stundu kavējumus. Bieži braucam aizraujošās ekskursijās, ejam pārgājienos, piedalāmies dažādos interesantos konkursos.

Viņa palīdzēs grūtā brīdī, ar viņu var izrunāt dažādas problēmas. Vienmēr atradīs laiku uzklausīt un palīdzēt. Ar viņu ir viegli, jo skolotāja ir interesanta, jautra, laipna, labsirdīga, saprotoša. Pret katru skolēnu viņa izturas ar mīlestību kā pret savu bērnu. Mēs viņu uzskatām par savu otro mammu.

8.e klase

Gunta Ūdriņa (J.Čakstes Liepājas 10.vidusskolas 8.a klase)
Mums ir visforšākā skolotāja visā skolā. Viņa mūs vienmēr atbalsta gan morāli, gan fiziski. Gunta ir ļoti dzīvespriecīga, saprotoša, ekstrēma, izpalīdzīga. Tā varētu turpināt vēl un vēl…

Kad mācības nemaz nav prātā un sniegs jau ir uzsnidzis, skolotāja ved mūs fantastiskā braucienā slēpot. Protams, ir bērni, kuri nav profesionāli slēpotāji, bet viņa vienmēr ir gatava palīdzēt. Mūsu skolotājas dzīvesveids ir veselīgs, tāpēc arī mēs cenšamies ievērot veselīgu uzturu, ņemot piemēru no viņas. Skolotāja mums stāsta daudz dažādu atgadījumu iz dzīves, tādā veidā palīdzot atrisināt problēmas, ar kurām sastopamies.

8.a klase

Alda Balčus (Ezerkrasta sākumskolas 4.a klase)
Viņa patiešām ir lieliska! Esam priecīgi, ka tieši mūsu skolotāja organizē tik foršus pulciņus un nodarbības, piemēram, zīmēšanas un matemātikas pulciņus.

Kad mēs kaut ko nesaprotam, varam paprasīt, vai, ja esam mājās, varam piezvanīt.

Visu laiku skolotāja mums velta daudz uzmanības.

Jūsu skolēni 

Irina Ņižeļska (3.pamatskolas 3.a klase)
Mūsu skolotāja Irina Anatoļjevna māca mums daudzus mācību priekšmetus un labu uzvedību. Mēs, visa klases, braucām ekskursijā uz Ventspili, šogad brauksim uz Rīgu.

Ar viņu ir ļoti jautri un interesanti. Mēs kopā klasē svinam dzimšanas dienas, atzīmējam meiteņu, zēnu dienas. Mana skolotāja ir pati labākā visā skolā.

Jūsu klase

Jana Jansone (15.vidusskolas 2.d logopēdijas klase)
Skolotāja Jana mīļi smaida stundās, un mēs esam priecīgi, ka viņa mums iemācīja lasīt un rakstīt. Mūsu klasi iepriecināja, kad aizveda mūs satikties ar Ziemassvētku vecīti Ziemupē.

2.d klases zaķīši

Jolanta Klamere (J.Čakstes 10.vidusskolas 12.a klase)
Skolotāja ir ļoti atraktīva, emocionāla un gādīga. Radošumu atstāj mūsu ziņā, jo esam klase, kurai patīk izpausties. Skolotāja cenšas sekot līdzi mūsu savstarpējām attiecībām, ja ir kāds konflikts – risina. Viņas ieinteresētība darbā ar klasi ir ļoti liela, jo vienmēr iesaista mūs dažādos pasākumos un konkursos, kuros gūstam labus panākumus.

12.a klases skolēni

Aija Cēsiniece (48.arodvidusskolas 16.grupa)
Mums ir vislabākā, vismodernākā, visforšākā audzinātāja.

Vienmēr formā: taisnīga, domā par mūsu sekmēm, mūs silda rūpes, skubina ņiprums, ar kādu skolotāja seko līdzi mūsu mācību konsultāciju laikiem. Viņas smaids liek mums saņemties pat bezcerīgās situācijās.

16.grupa

Olga Maikova (A.Puškina 2.vidusskolas 12.e klase)

Olga Vasiļjevna nav tikai klases audzinātāja, bet arī mūsu klases mamma. Ar viņu vienmēr var parunāt par dažādām tēmām, uzticēt jebkuru noslēpumu, viņa vienmēr atbalstīs un dos vērtīgu padomu. Vai jūs bieži satiekat skolotāju, kas spēlē ar jums kopā teātri un piedalās dažādos pasākumos? Bet mums ir tāda skolotāja. Mēs esam pārliecināti, ka otras tādas nav!

12.a klases skolēni 

Irina Fomičova (7.vidusskolas 11.c klase)
Mūsu klases audzinātāja ir gudra un labsirdīga. Ļoti izpalīdzīga. Rūpējas par mūsu atzīmēm un kavējumiem. Var teikt, ka viņa ir kā mūsu otrā mamma.

Ar šo skolotāju var atrast kopīgu valodu un parunāt par jebkuru tēmu. Viņa ļoti labi un skaisti organizē svētkus.

Mēs mīlam savu skolotāju un zinām, ka ar tādu pašu mīlestību viņa attiecas pret mums.

11.c klases skolēni

Irina Brūna (Raiņa 6.vidusskolas 12.b klase)
Vienmēr izpalīdzīga, ļoti labsirdīga, jauka, jautra, interesanta, mīļa pret mums, nekad mums neatsaka palīdzēt, saprotoša, gudra, laba. Nenosoda mūsu rīcību, pat ja tā ir ļoti nepareiza. Liek no rītiem agri celties, pat tad, ja ļoti negribas. Uztraucas par mūsu sekmēm. Vienmēr ir ar smaidu, ne naidu, vienmēr skaista, ar labu humora izjūtu, spēj uzklausīt, atrast kompromisu mums visiem. Vienkārši super!

12.b klase

Natālija Šustinkova (11.vidusskolas 11.a klase)
Kādam Natālija Nikolajevna ir parasta ķīmijas skolotāja, bet mums – labs palīgs, uzticams draugs, otrā mamma. Viņa vienmēr interesējas par to, kas notiek klasē, uztraucas par mums. Palīdz risināt skolas un dzīves problēmas.

Mēs ļoti cienām savu skolotāju un degam par viņu!

11.a klases skolēni

Daina Meistere,
“Kurzemes Vārds”

Ludmila Molčanova sveic Ezerkrasta sākumskolas 4.a klases audzinātāju Aldu Balčus.

Šobrīd aktuāli

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz