Svētdiena, 23. februāris Haralds, Almants

No 1.septembra būs sabiedriskā transporta izmaiņas

No 1.septembra būs sabiedriskā transporta izmaiņas
Foto: Egons Zīverts
27.08.2019 12:18

liepajniekiem.lv

Tuvojoties jaunajam mācību gadam, pasažieri ir aicināti iepazīties ar aktuālajām sabiedriskā transporta izmaiņām, kas veiktas beidzoties vasarai un sākoties mācību gadam, ņemot vērā skolu reorganizācijas procesu un divu Liepājas skolu apvienošanu, kā arī AS ”PNB Banka” darbības apturēšanu, informē Liepājas sabiedriskā transporta direktors Uldis Zupa.

Skolu reorganizācijas procesā, apvienojot Liepājas pilsētas 12. vidusskolu un Liepājas A. Puškina 2.vidusskolu, izveidota jauna mācību iestāde – Liepājas Liedaga vidusskola, kas atrodas Liedaga ielā 5. Lai skolēni, kuri dzīvo Karostā, pēc iespējas ērtāk nokļūtu uz pirmo mācību stundu jaunajā skolā bez pārsēšanās, apkopoti ērtākie sabiedriskā transporta izmantošanas veidi.

No pieturas ”Pulkveža Brieža iela” pulksten 7.30 kursēs maršruts Nr.1 (pieturā ”Ventas iela” pienāk 8.04), savukārt 7.40 kursēs maršruts Nr. 1A ( pieturā ”Ventas iela” pienāk 8.17).

No O.Kalpaka tilta pulksten 7.51 kursēs maršruts Nr.11. Pieturā ”Ventas iela” tas pienāks 8.16. 

Šis reiss kustību sarakstos tiek iekļauts no 1.septembra.

Citu izglītības iestāžu skolēnu un audzēkņu ērtībām visa mācību gada laikā no rītiem tiek nodrošināti skolēnu maršruti Nr.1S (Slimnīca – Ceriņu iela – 15.vsk.), Nr.2S (M.Ķempes iela – 15.vsk.), Nr.4S (Slimnīca – Ceriņu iela – Līva) un Nr 22S (Atmodas bulvāris – 15.vsk.).

Uzsākoties mācību gadam no 2.septembra tiek palielināta kustības intensitāte maršrutos Nr.3 un Nr.6, turpretim maršrutos Nr.8 un Nr. 12, mazinoties pieprasījumam, kustību intensitāte tiek samazināta. 

Savukārt saistībā ar AS ”PNB Banka” darbības apturēšanu, vairs nedarbojas ”PNB Banka” izsniegtās bezkontakta norēķinu maksājumu kartes sabiedriskajā transportā – ”Pilsētnieka bankas karte skolēnam”. Šīs kartes skolēni mācību gada laikā tramvajos izmantoja kā abonementa biļeti, savukārt noteiktas skolēnu grupas karti izmantoja kā maksājuma līdzekli, lai dotos uz sporta nodarbībām Liepājas Olimpiskajā centrā. Ņemot vērā šīs izmaiņas, šobrīd skolēni un vecāki aicināti iegādāties ikmēneša abonementa biļetes skolēniem noteiktajā kārtībā.

Šī gada 2.septembrī, kas ir mācību gada pirmā diena, skolēniem, audzēkņiem un studentiem sabiedriskais transports ir bez maksas.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli