Svētdiena, 5. aprīlis Vidaga, Aivija, Vija

Ezerkrastā vairs nebūs pasta nodaļas

Ezerkrastā vairs nebūs pasta nodaļas
Foto: Ruslans Šuļga
25.02.2020 16:28

liepajniekiem.lv

Tirdzniecības centrā ”Ezerkrasts”,Ganību ielā 175/177, vairs nebūs pasta nodaļas. Tās pēdējā darba diena ir ceturtdien, 27. februārī, pavēstīja VAS ”Latvijas Pasts” pārstāve Vineta Danielsone.

Viņa skaidroja, ka 7. pasta nodaļa telpas Ganību ielā spiesta steidzīgi pamest sakarā ar ēkas īpašnieka nepieņemamiem nosacījumiem. No 28. februāra līdzšinējos Liepājas 7. pasta nodaļas klientus sāks apkalpot Liepājas 16. pasta nodaļa Klaipēdas ielā 74, kur būs dubultots klientus apkalpojošo darbinieku un kases sistēmu skaits, bet no 2. marta – arī pagarināts darbalaiks. Nodaļu apvienošanas nodrošināšanai 27. februārī Liepājas 16. pasta nodaļa strādās līdz pulksten 11, savukārt Liepājas 7. pasta nodaļa strādās līdz pulksten 13.

28. februārī jau no pulksten 8 līdzšinējos Liepājas 7. pasta nodaļas klientus apkalpos 16. pasta nodaļā,

“Latvijas pasta”pārstāve arī informē, ka sakarā ar pārmaiņām darbu cilvēki nezaudēs un Liepājas 7. pasta nodaļas darbinieki paliks strādāt uzņēmumā.

Lai nodrošinātu visu klientu maksimāli ērtu apkalpošanu, no 2.marta Liepājas 16. pasta nodaļas darbalaiku plānots pagarināt par divām stundām katru darbdienu.

Sūtījumus Liepājas 7. pasta nodaļas teritorijas klienti turpmāk varēs saņemt Liepājas 16. pasta nodaļā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli